Typ: R. Lambert +5,5 punktów

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 29.07.2023r.

Żużel - SWC

Przed nami wielki Finał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu! Czas rozdać medale, a my przeglądając kursy znaleźliśmy błąd u bukmachera.

Faworytem do zwycięstwa w dniu dzisiejszym jest Polska, ale uważamy że finał będzie bardzo zacięty i niesamowity. My u bukmachera Fortuna znaleźliśmy bardzo ciekawy typ na zawodnika Wielkiej Brytanii Roberta Lamberta. Bukmacher dał linię: Robert Lambert powyżej 5,5 punktów lub mniej. Jednak większość bukmacherów stawia linię 7,5 punktów a to aż o 2 więcej. Naszym zdaniem to właśnie jest poprawna linia.

Warto wykorzystać to potknięcie bukmachera i zagrać że Robert Lambert będzie miał więcej punktów niż 5,5! Kurs jest także atrakcyjny bo wynosi aż 1.70. Ten zawodnik to jeden z liderów Wielkiej Brytanii i sądzimy że stać go nawet na 10 punktów w dniu dzisiejszym.

Stawiamy na to że R. Lambert zdobędzie więcej punktów niż 5,5 po kursie 1.70 od Fortuny (kurs na czas dodawania typu)

Dzisiejsze typy żużlowe proponujemy zagrać u bukmachera FORTUNA z uwagi iż oddaje w Wasze ręce wiele niesamowitych bonusów! Przede wszystkim pakiet powitalny 20 zł za darmo przy rejestracji. Pozostałe bonusy 100, 200 i 300 PLN! Na pewno warto kliknąć ten baner i wykorzystać swoją szansę na wygraną.

Dodatkowo możecie sprawdzić pozostałe firmy bukmacherskie i ich bonusy – https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherR. Lambert +5,5 punktówRemisR. Lambert 5,5 punktów
Typ  w R. Lambert +5,5 punktów  przeciwko R. Lambert 5,5 punktów 1.7002.01