Bonusy od depozytu

Darmowe bonusy dla Ciebie!

Bonusy od depozytu

Szukasz dodatkowego powodu, by cieszyć się grą w ulubione zakłady bukmacherskie? Z pewnością dobrym argumentem jest fakt, że u wielu bukmacherów w zamian za swoją wpłatę otrzymasz atrakcyjne bonusy. Bonusy od depozytu oferowane są przez większość uznanych platform bukmacherskich. Przyjrzyjmy się zatem ofercie proponowanej przez liderów rynku.

Dlaczego bukmacherzy oferują bonusy od depozytu?

Ponieważ, wbrew pozorom, jest to akcja korzystna również dla nich. Solidny bonus powierzony odwiedzającemu przy okazji dokonania wpłaty może być ważnym bodźcem zachęcającym go, aby został on stałym klientem danej platformy bukmacherskiej. To zaś, co oczywiste, wiązać się będzie w przyszłości z solidnym zyskiem dla danego bukmachera. Bonus za wpłatę oferowany przez bukmachera ma za zadanie zapoznać gracza z jego ofertą i zachęcić do dalszej gry.

Na czym polega bonus za wpłatę u bukmachera online?

Zasady takich promocji są bardzo proste. Gracz, który zdecydował się z niej skorzystać, dokonuje przewidzianej regulaminem wpłaty na swoje wirtualne konto na platformie bukmacherskiej, a usługodawca udostępnia mu w zamian określoną ilość dodatkowych środków na grę.

Warto przy tym podkreślić, że bonusy od depozytu oferowane są nie tylko w przypadku pierwszej wpłaty. Firmy oferujące usługi bukmacherskie doskonale wiedzą bowiem, że aby zyskać stałego klienta, nie wystarczy jedynie zainteresować go ofertą – należy również to zainteresowanie utrzymać.

Zdecydowana większość bukmacherów, chcąc zrealizować ten cel, oferuje także pakiety bonusowe dostępne w zamian za kolejne depozyty. W ten sposób dodatkowymi środkami na grę można cieszyć się także po zrealizowaniu 2, 3, a nawet 4 depozytu. Regularnie organizowane są także wydarzenia specjalne, w ramach których gracze mogą uzyskać dodatkowe środki w zamian za spełnienie warunku takiego, jak np. wpłata konkretnej kwoty w konkretnym terminie.

Bonus od depozytu – jakie to mogą być wartości?

Wysokość bonusu za każdym razem jest inna. Bardzo często spotkać się można z propozycją 100% bonusu od depozytu, czyli podwojenia wpłaty. Niemniej popularne są jednak także bonusy od depozytu  typu “50% dodatkowych środków za wpłatę”, czy też “75% dodatkowych środków za wpłatę”. Regulamin promocji różnił się będzie w zależności od bukmachera, jak i konkretnej promocji.

Pamiętać należy, że środków otrzymanych w ramach takiego bonusu nie możemy po prostu wypłacić.  Najpierw spełniony musi zostać warunek obrotu, określający liczbę razy, jaką będziemy musieli obrócić całość powierzonej nam kwoty. Jest on zazwyczaj nieco inny w przypadku każdej promocji tego rodzaju.

Ponadto ważne jest, by wiedzieć, że bonus za depozyt to niekoniecznie zawsze gotówka. Dużą popularność zdobywa sobie cashback bonus, czyli zwrot środków w przypadku niepowodzenia. Bonusy od depozytu u największych bukmacherów online w Polsce

Przypatrzmy się teraz wyjątkowym ofertom bonusu za pierwszy i kolejny depozyt przygotowaną przez największych bukmacherów w kraju. Które bonusy od depozytu są najlepsze? To już każdy gracz musi rozstrzygnąć samodzielnie, analizując swoje indywidualne preferencje.

Uwaga: Niniejsze oferty bonusowe aktywują się TYLKo w przypadku założenia przez gracza konta za pomocą naszego linku polecającego. Osoby, które zarejestrują się, korzystając z innych źródeł, nie otrzymają bonusowych środków. Również osoby, które już wcześniej skorzystały z konkretnej promocji, nie otrzymają drugi raz tego samego bonusu.

LVBET

Firma LVBET przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla swoich graczy. Łącznie do zgarnięcia jest bowiem 2.000 złotych w ramach trzech różnych bonusów, a do tego bukmacher oferuje możliwość gry bez podatku aż przez 33 dni. Jak uzyskać bonusowe środki za dokonany depozyt?

 • pierwszy bonus to bonus 100% do 500 złotych, wymóg obrotu 4x dotyczy zarówno kwoty bonusu, jak i wpłaty własnej. Minimalny kurs 1.75. Minimalna wpłata 10 PLN
 • drugi bonus to bonus 50% do 600 złotych, wymóg obrotu wynosi 3x dla kwoty bonusu i wpłaty własnej. Minimalny kurs to 1.75, minimalna wpłata wynosi 10 PLN
 • trzeci bonus to bonus 25% do 900 złotych + mnożnik 25x na kupon kombi. Wymóg obrotu wynosi 3x i dotyczy zarówno kwoty bonusu, jak i wpłaconych środków. Minimalny kurs kuponu to 2.00, minimalna wpłata wynosi 25 PLN

Etoto

Kolejnym bukmacherem, którego bonusy od depozytu prezentują się bardzo ciekawie jest firma EToto. Tutaj również do dyspozycji graczy są trzy bonusy, a dodatkowo, w przypadku otrzymania maksymalnej kwoty trzeciego, uzyskać można darmowy zakład 222 PLN na aplikację.

 • pierwszym bonusem jest 100% do kwoty 400 złotych. Wymóg obrotu wynosi 3x – przy czym dotyczy on kuponów z co najmniej trzema wydarzeniami o kursie min. 1.30 każdy (minimalny kurs łączny 2.40)
 • drugim bonusem jest 50% do kwoty 600 złotych. Wymóg obrotu jest identyczny, co w powyżej opisywanym punkcie.
 • trzecim bonusem jest 50% do kwoty 1.000 PLN. Wymóg obrotu jest taki sam, jak w powyżej opisywanych punktach.

Betfan

Firma Betfan na chwilę obecną proponuje jedynie bonus za pierwszy depozyt, niemniej jednak jego warunki są niezwykle ciekawe. Na start uzyskać bowiem możemy aż 200% od pierwszej wpłaty – do kwoty 300 złotych. Wymóg obrotu wynosi tu zaledwie 1x, lecz wymaga kuponu AKO z minimalnym kursem 3.0

Fuksiarz

Nieco inaczej do tematu podejść postanowił bukmacher Fuksiarz. W zamian za rejestrację połączoną z depozytem oferuje on bowiem 50% cashback w przypadku przegranego pierwszego kuponu, do kwoty 500zł.  Po wykorzystaniu tej promocji skorzystać będziemy mogli natomiast z cashbacku 50% na każdy przyszły przegrany zakład, do kwoty 200 złotych.

PZBUK

Bardzo bogatą ofertę, jeśli chodzi o bonusy od depozytu przygotował także bukmacher PZBUK. W ramach proponowanych przez niego usług uzyskać można:

 • bonus do pierwszego depozytu wynoszący 25% do 250 złotych
 • bonus do drugiego depozytu wynoszący 25% do 350 złotych
 • bonus do trzeciego depozytu wynoszący 25% do 400 złotych

Wymóg obrotu jest identyczny w przypadku każdej z powyższych promocji i wynosi 1x, przy czym akceptowalne są jedynie kupony zawierające minimum 3 zdarzenia, o kursie łącznym wynoszącym 3.50 lub wyższym.  Ponadto otrzymać tu można także cashback do 1.000 złotych.

Betcris 

Kolejną ciekawą ofertę przygotowała firma Betcris. Łączna wartość pakietu bonusowego wynosi tu aż 1.400 złotych.

 • bonus za pierwszy depozyt wynieść może do 400 złotych. Wymóg obrotu wynosi 1x, liczą się kupony AKO z przynajmniej trzema wydarzeniami o kursie minimum 1.30 każdy.
 • drugim prezentem w ofercie Betcris jest bonus do 500 złotych przy drugim depozycie. Warunek obrotu jest identyczny, jak w powyższym punkcie.
 • kolejny bonus to dodatkowe 500 złotych za trzeci depozyt. Warunek obrotu jest dokładnie taki sam, jak powyżej.

Go+Bet

Ostatnim bukmacherem, jakiego ofertę dziś omówimy, jest firma Go+Bet. Przygotowała ona naprawdę solidną propozycję o łącznej wartości 900 złotych. Składają się na nią następujące bonusy:

 • Bonus 300 złotych – 100% od pierwszej wpłaty do tej kwoty! By dokonać wypłaty należy obrócić czterokrotnie bonusem (min. 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.3) oraz jednokrotnie depozytem (kurs całego kuponu min. 1.6).
 • cashback do 500 złotych, po drugiej wpłacie, na kupon o maksymalnym kursie 10.0. Warunek obrotu wynosi 3x i dotyczy kuponów z przynajmniej 3 zdarzeniami o kursie minimalnym 1.30 każde.
 • Freebet w wysokości 100 złotych. Aby spełnić warunek obrotu należy: 1. Posiadać zweryfikowane konto i zaznaczone zgody marketingowe.
  2. Dokonać trzeciej wpłaty w historii konta na minimum 200 PLN.
  3. Zagrać pierwszy kupon, po trzeciej wpłacie w historii konta, spełniający warunki:- stawka minimum 200 PLN;
  – minimum 3 zdarzenia;
  – kurs całkowity kuponu minimum 3.0;
  – kurs pojedynczego zdarzenia minimum 1.4.4. Niezależnie czy Twój kupon będzie wygrany czy przegrany 100 PLN ląduje na Twoje konto.

  5. Zagraj kupon za freebet (min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.3).

Bukmacher często organizuje także eventy specjalne, podczas których zdobyć można dodatkowe bonusy.