Lvbet

Lvbet to jedna z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce!

Lvbet

LV BET – Legalny Bukmacher, który wdarł się przebojem na polski rynek zakładów bukmacherskich i od kilku lat rozwija swoją pozycję w Polsce. Firma z wieloma pomysłami na przeskoczenie konkurencji dlatego w swojej ofercie posiadają zakłady przedmeczowe, live bet, gry, sporty wirtualne, Esport, ale także nowość czyli Player Bets. Nie tylko możesz wybierać zakłady z dostępnej oferty lecz także tworzyć własne propozycje i typy na których się znasz. W serwisie znajdziecie także pomoc online oraz aplikację mobilną za którą teraz dostaniecie dodatkowe darmowe 20 zł!

Jakie czekają na Was BONUSY?

2000 zł BONUSU od wpłat!!! 500 zł od pierwszej wpłaty, 600 zł za drugą oraz 900 zł za trzecią!

GRA BEZ PODATU przez pierwsze 33 dni!

– Darmowe 20 zł za samą rejestrację nowego konta (po pełnej weryfikacji konta)

– Dodatkowe 20 zł za zainstalowanie aplikacji!

– Bonusy z okazji różnego rodzaju eventów, turniejów, zawodów.

– Bierz udział w ofertach specjalnych, zapisz się do zabawy o nagrody!

– Wpłacasz co tydzień? LVBET wynagrodzi Cię dodatkowym bonusem w wysokości 25 zł lub 50 zł w zależności od Twojego przelewu na konto!

Czy warto wybrać LV Bet? Jesteśmy na tak! Firma która dba o klienta wymyślając co chwilę inne nowości i innowacje. Po pierwsze do założenia konta zachęca darmowy bonus od rejestracji w postaci 20 zł po zainstalowaniu aplikacji. Po drugie wysokość bonusu na start – to aż 2000 zł! Gra bez podatku przez ponad miesiąc to dodatkowe 12% zysku. Do nas to przemawia! Oferta „Na żywo” jest bogata i bardzo szybko można się w niej odnaleźć.- Zatwierdzenie kuponu trwa jednak nieco dłużej, co może przeszkodzić w zatwierdzeniu. W serwisie mamy wiele możliwości wpłat środków na swoje konto, a wypłaty przechodzą bardzo szybko i sprawnie bez dodatkowych opłat (nawet w ciągu godziny). Dla zniecierpliwionych graczy istnieje CashOut, który można bardzo często wykorzystać gdy martwimy się o wynik. Podczas trwania pojedynku który nas interesuje, mamy możliwość zobaczyć go w transmisji na żywo!

Dodatkowo LV BET wspiera drużyny piłkarskie z Ekstraklasy, klub żużlowy Unię Leszno oraz Esport – Anonymo!

Nasza ocena – za bonusy 9/10, ogólna ocena 8/10. Klasa Mistrzowska!

Bonus powitalny za rejestrację LV BET bukmacher