Etoto

Etoto to serwis bukmacherski z możliwością zawierania zakładów sportowych!

Etoto

ETOTO – ten legalny bukmacher online istnieje już od 12 lat i proponuje zakłady sportowe w Polsce! Firma, która rozwija się z każdym rokiem. Dzięki współpracy z Mateuszem Borkiem ich zasięgi znacznie wzrosły tak samo jak popularność. Serwis online proponuje swoim klientom zakłady sportowe, zakłady live, sporty wirtualne oraz gry w karty. Strona internetowa została odnowiona a wraz z nią mamy wiele ciekawych propozycji. Bogata oferta, atrakcyjna aplikacja mobilna oraz Cashout!

ETOTOT – Jakie znajdziemy tu BONUSY bukmacherskie?

– Pierwszy w Polsce bonus bez obrotu za rejestrację nowego konta oraz pierwszą wpłatę. Gdy założysz konto gracza i dokonasz pierwszej wpłaty to etoto dokona przelewu na Twoje konto bonus w wysokości 200% aż do 200 zł. Najciekawsze jest to że wystarczy zagrać jeden kupon i pieniądze są Twoje. Nie musisz obrać w nieskończoność!

– Ekstraklasa + 1 i 2 liga piłkarska bez podatku! Europejskie Puchary bez podatku! Graj od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (6-11) bez podatku!

– Dodatkowy bonus +10% na zakłady żużlowe.

50 zł jako Freebet za zakłady na koszykówkę. Wystarczy obstawiać kosza co tydzień aby w każdym tygodniu ściągnąć bonus 50 zł! Dodatkowo gdy grasz przez aplikację to otrzymasz 20% od swojej wpłaty więc masz szansę na kolejne darmowe 20 zł!

– Bonusy z okazji wydarzeń sportowych lub wielkich turniejów.

– Liga VIP – szczególne miejsce dla wyjątkowych graczy! Graj, typuj, obstawiaj a zostaniesz doceniony przez Etoto!

– Sprawdzaj regularnie ofertę, gdyż co jakiś czas wskakują nowe promocje!

Dlaczego warto grać w ETOTO? Firma ma już bardzo duże doświadczenie w zakładach wzajemnych. Dodatkowo stawia na rozwój i co chwilę podrzucają swoim klientom nowe rozwiązania. Bogata oferta zakładów sportowych zachęca do gry a kursy na piłkę nożną czy tenis zostały nagrodzone jako najlepsze w 2021r. Ciekawostką jest także zakładka ze statystykami. Nie musisz już szukać na różnych stronach czy pytać doktora Google. Ostatnie wyniki, formę drużyn oraz historię sprawdzić na stronie bukmachera. Aplikacja jest bardzo wysoko oceniana za swoje działanie i szybkość stawiania zakładów. Zarówno szybko wpłacisz pieniądze jak i wypłacisz.

Dodatkowo firma wspiera polski sport, za co także trzeba ich docenić!

Nasza ocena za promocje 6/10, ogólna ocena 7/10. Klasa Profesjonalna!