Fuksiarz

Fuksiarz to Legalna Firma Bukmacherska w Polsce z ciekawą ofertą bukmacherską!

Fuksiarz

Fuksiarz – młoda spółka na polskim rynku bukmacherskim. Wystartowali w 2019 r. jako legalna firma bukmacherska! Naszym zdaniem wdarli się na rynek z wielkim przytupem. Bardzo czytelny serwis, przyciągająca szata graficzna i wiele możliwości dla nowych klientów. Na ich stronie znajdziecie standardowo zdarzenia sportowe, zakłady live, sporty wirtualne oraz gry karciane. Fuksiarz szczególnie przyciąga nowościami, których trudno szukać u konkurencji.

Fuksiarz – Jakie promocje bukmacherskie?

– Zakład bez ryzyka do 500 zł bez obrotu! Zarejestruj się, zrób pierwszą wpłatę i stwórz swój kupon. W przypadku porażki otrzymasz zwrot do 500 zł!

100 zł FREEBET za grę! Im więcej grasz tym więcej wygrywasz. Postaw kupony a jeżeli okażą się trafne, bukmacher doda do Twojego konta darmowe pieniądze na zakłady.

50 zł za grę przez aplikację!

– Cashback aż do 200 zł!

– Dodatkowe bonusy z okazji różnego rodzaju eventów, turniejów, zawodów.

– Sprawdzaj regularnie ofertę ponieważ co chwilę dochodzą nowe promocje!

Dlaczego polecamy Fuksiarza? Naszym zdaniem różnorodność to ich wielki atut. Każdy klient będzie zadowolony z bonusów, ale także z dodatkowych możliwości. Słyszeliście o Early Payout? Jeżeli drużyna na którą stawiasz będzie wygrywać 2:0 to kupon od razu zostanie Ci rozliczony na plus. Tak, wystarczy że Twoja drużyna w pierwszej połowie wygra 2 bramkami i już masz wygraną w kieszeni! Cashback do 200 zł bez limitu, oraz cashback na wirtualki. To się nazywa dobre podejście do gracza. Błyskawicznie dokonasz wpłaty oraz tak szybko wypłacisz swoje wygrane. Mega Boost to wyższe kursy niż u konkurencji. Bogata oferta i przejrzystość zdarzeń. Czego więcej oczekiwać od firmy bukmacherskiej? Naszym zdaniem oferują bardzo dużo i warto spróbować swoich sił grając w serwisie Fuksiarz

Znacie „Kanał Sportowy”? To właśnie Fuksiarz wspiera rozwój tego programu, a dodatkowo sponsorują Polską Federację Padla!

Nasza ocena za promocje 7/10, ogólna ocena 8/10. Klasa Master!