GO+BET

GO+BET to nowa legalna firma bukmacherska oferująca zakłady sportowe oraz ciekawe bonusy bukmacherskie.

GO+BET – to nowy, Legalny Bukmacher w Polsce, który dołączył do BonusForFree.com! Firma wdarła się przebojem i została nagrodzona za udany DEBIUT w 2022r! Jeżeli nie znacie tego bukmachera to koniecznie musicie sprawdzić ich stronę. Posiadają bardzo dobrą ofertę online, ale także stacjonarne punkty w całym kraju. GO+BET proponuje mam zakłady sportowe przedmeczowe, na żywo, esport, wyścigi konne (te prawdziwe z całego świata) oraz wirtualne. Sam serwis przyciąga wzrok, jest bardzo przystępny i prosty w typowaniu dla nowego gracza.

Jakie możemy uzyskać BONUSY od GOPLUSBET! Wpisz przy rejestracji nowego konta kod: BFF aby otrzymać:

Cashback aż do 1000 zł zakład bez ryzyka! Wpłać po raz pierwszy i skorzystaj z bezpiecznego kuponu. Zaznacz przy zakładaniu konta zgody marketingowe i dokonaj pełnej rejestracji. Wpłać pierwszy raz i zagraj kupon nawet do stawki 1000 zł. Jeżeli przegrasz, bukmacher odda Ci całą postawioną kwotę na Twoje konto!

– Chcesz grać bez podatku? To proste, postaw kupon z 3 zakładami (każdy po kursie minimum 1.40) i podatek znika! Banalne, prawda?!

– Promocje z okazji różnego rodzaju eventów, turniejów, zawodów.

– Wysokie kursy, dodatkowe BONUSY!

Co sądzimy o firmie bukmacherskiej GOBET? Na pewno jesteśmy mile zaskoczeni. Serwis wygląda na pierwszy rzut oka bardzo przyjemnie i zachęca aby dowiedzieć się więcej. Jako nowi gracze otrzymujemy CASHBACK do 1000 zł! Jeżeli nasz pierwszy zakład za taką (lub oczywiście mniejszą) stawkę nie wejdzie to otrzymujemy zwrot na konto. Nikt nie lubi już na początku swojej przygody z bukmacherem przegrać a więc warto to wykorzystać!
Na pewno świetnym rozwiązaniem jest to iż jeżeli zagrasz kupon z 3 typami, na zakłady sportowe, i każdy z kursem minimum 1.40 to grasz BEZ PODATKU. To na pewno odróżnia tego bukmachera od innych.

GOBET stawia na przejrzystość wobec klienta, który jest dla niego na pierwszym miejscu. Dysponują Klubem VIP, dla zaangażowanych graczy oraz Dream Bet – czyli ty wymyślasz swój wymarzony typ i przesyłasz aby zaakceptowali taki zakład! Masz pomysł to go wykorzystaj!

Liczymy że Go+Bet wejdzie na stałe do waszego wachlarza ulubionych bukmacherów. Sponsorują kluby piłkarskie więc na pewno będziecie o nich słyszeć i ich widzieć. Polecamy spróbować!


Nasza ocena – za bonusy 7/10, ogólna ocena 7/10. Klasa Profesjonalna!