PZBUK

Pzbuk to firma bukmacherska, która daje nam Freebet 50 zł od pierwszej wpłaty!

PZBUK

PZBuk – Jest to kolejna firma, która od kilku lat zdobywa popularność jako legalny bukmacher oferujący zakłady sportowe! Serwis na pewno zupełnie inny niż wszystkie. Zauważalna jest duża prostota co z jednej strony jest doceniane przez graczy, a pozostali, którzy oczekują fajerwerków będą równie zaskoczeni. Na stronie PZBUK znajdziecie standardowo zakłady sportowe, zakłady na żywo, Esport, Wirtualne TV oraz Gry TV. Firma oddaje w nasze ręce aplikację mobilną oraz możliwość sprawdzania wyników na żywo, a także statystyk.

PZBUK – Na jakie bonusy możemy liczyć? 

Darmowy FREEBET 50 zł za pierwszą wpłatę! Wpłacasz np. 100 zł, grasz zakład i czy wygrasz, czy przegrasz otrzymujesz bonus. Tu jednak musimy wyjaśnić, że będziesz go widzieć dopiero gdy stworzysz kolejny kupon – tj. stawiasz minimum 2 zakłady po minimalnych kursach 1.40 i wtedy pojawia Ci się zakładka z wykorzystaniem bonusu 50 zł (nie jest podzielny, tylko stawiamy całe 50 zł).

Jest to bonus, który gdy wygrasz, możesz od razu wypłacić!

– Cashback za pierwszą wpłatę na pierwszy kupon nawet do 1000 zł!

BONUSOMAT – koło, którym możesz zakręcić raz dziennie i otrzymać bonusy np. darmowe 5 zł na wirtualne lub większe kwoty na sport!

MISTRZ TYPOWANIA – super zabawa, gdzie podajesz swoje typy na wybrane pojedynki sportowe (bez wkładu gotówkowego) i możesz wygrać realne pieniądze, nawet 125 000 zł!

– Promocje przy okazji weekendów, różnych turniejów czy zawodów.

– Graj regularnie i korzystaj z promocji oraz dołącz do klubu VIP!

Oferta PZBuk

PZBuk bukmacher ma dla swoich graczy naprawdę rozbudowaną ofertę. Niemniej trudno mówić o wyróżnianiu się na tle konkurencji. PZBuk oferuje to, co jest standardem. Należy przez to rozumieć:

  • zakłady sportowe,
  • e-sport i sporty wirtualne,
  • gry karciane.

Dostępne zakłady sportowe naturalnie dzielą się na przedmeczowe i te na żywo. Warte odnotowania jest też to, że oferta dzieli się na „polecane” i „wszystkie”. Dzięki temu szukanie interesującej ligi czy interesującego meczu nie powinno sprawiać trudności.

Jeżeli kogoś interesuje bonus PZBuk, sytuacja wygląda tak, że w ofercie znajduje się freebet od wpłaty do 250 zł. Nie jest to oszałamiająca oferta. PZBuk freebet od wpłaty to takie absolutne minimum. Pamiętajmy też, że często spotykany jest bukmacher bez depozytu. Darmowy bonus bukmacher dotyczy symbolicznych kwot (np. 5 czy 10 zł), ale taka oferta potrafi sprawić graczom mnóstwo radości. Zazwyczaj tego typu promocja skierowana jest do nowych klientów, ale tak naprawdę wszystko zależy od polityki firmy. Wystarczy sobie przypomnieć to, co działo się 6 grudnia – wielu bukmacherów zdecydowało się na rozdawanie prezentów swoim klientom. Ponadto w ostatnim czasie zauważalny jest wzrost różnego rodzaju darmowych gier, gdzie klienci mogą wygrać bonusy czy nawet gotówkę. Tego typu propozycja jest też w ofercie PZBuk – chodzi rzecz jasna o promocję „mistrz typowania„. Pytania nie należą do łatwych, ale mowa o grze, w której można wygrać 500 000 zł!

PZBuk bukmacher mocno skoncentrował się na propozycjach dla aktywnych graczy. Na ten moment mamy:

  • Sklep gracza – aktywność na stronie nagradzana jest punktami, punkty można wymieniać na bonusy.
  • Klub VIP – możliwość korzystania z indywidualnych ofert,
  • Cashout – wypłata wygranej możliwa jeszcze przed rozstrzygnięciem,
  • Mega kurs – podwyższanie kursu na wybrane spotkania,

Do tego nie można zapomnieć o aplikacji mobilnej, betbuilderze czy promocjach czasowych (z okazji świąt jest Reniferation).

Interfejs użytkownika i doświadczenia klientów

Interfejs to wspomniane już „retro”, jak i postawienie na minimalizm. Wydaje się, że uboga funkcjonalność dla wielu graczy stanowi problem. Oczywiście pojawiają się także pozytywne komentarze. Ciekawym rozwiązaniem jest np. sklep. Wystarczy powiedzieć, że punkty otrzymuje się choćby za pierwsze logowanie w ciągu dnia. Lojalność doceniana jest więc nie tylko w klubie VIP. Uwagę z pewnością przykuwają też szybkie wypłaty. Na stronie bukmachera widnieje informacja, zgodnie z którą pieniądze (minimum to 5 zł) powinny znaleźć się na koncie w ciągu ok. 2 godzin.

Historia i rozwój firmy PZBuk

PZBuk to legalnie działający bukmacher, który oferuje zakłady na podstawie licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Rozpoczęcie działalności przypadło na 28 czerwca 2018 roku. Zezwolenie ważne jest przez 6 lat, ale nie oznacza to tego, że już niedługo bukmacher zniknie z naszego rynku. Zezwolenie to z pewnością zostanie odnowione. 

Trudno znaleźć słowo opisujące stronę internetową PZBuk – można powiedzieć, że doświadczeni gracze mogą sobie przypomnieć o tym, co kiedyś było normą. Naturalnie jest to jednak celowy zabieg. Wygląd „retro” z pewnością ma przeciwników, jak i zwolenników. Nie wydaje się też, aby witryna w najbliższym okresie miała przejść jakąś rewolucję. Nie oznacza to jednak tego, że PZBuk stroni od zmian. Co więcej, zmiany znacznie wykraczają poza to, co dzieje się na stronie – od 2019 PZBuk aktywnie współpracuje z polską Ekstraklasą i przeciwdziała próbom ustawiania meczów. Poza tym założyciel PZBuk to osoba, która aktywnie wspiera inicjatywy na rzecz rozwoju sportu krajowego. Ponadto nie chodzi tylko o profesjonalne kluby sportowe – uwaga została też przekierowana na sport dziecięcy i młodzieżowy.

Darmowy FreeBET 50 zł w PZBUK

Dlaczego warto grać w PZBuk?

Jest to doświadczona firma, która standardowo proponuje to co klienci oczekują. Ma w dyspozycji wszystkie najważniejsze możliwości gry i typowania zakładów sportowych. Jak u wszystkich masz możliwość wpłaty pieniędzy poprzez różne środki przelewów i tak samo w drugą stronę jeżeli chodzi o wypłaty na konto. Serwis posiada możliwość szybkiego zamknięcia kuponu – Cashout, pomoże nam w szukaniu potrzebnych statystyk oraz sprawdzeniu wyników meczów. Jest jedna rzecz, która go nieco wyróżnia. Posiada sklep, w którym za zebrane punkty możesz wymienić na vouchery i bonusy. Jak zbierać punkty? Po prostu stawiaj kupony i czym więcej tym punktów będzie przybywać! Słyszeliście o punkcie obsługi klienta? Tak tu także macie taką zakładkę gdzie warto pisać gdy macie pytania. Super pomysł z kołem fortuny, które możesz wykorzystać codziennie oraz Mistrz Typowania – graj za darmo i wygrywaj!

P.S. Trochę się uśmialiśmy oglądając Wirtualne TV. Okazuje się, że PZBuk jako pierwszy wykorzystał skróty z meczów (tych w naszych czasach jak i dużo starsze) i w taki sposób pokazuje wirtualną rywalizację pomiędzy zespołami. Dziwnie to wygląda, ponieważ raz Manchester City gra w niebieskich koszulkach, za chwilę akcję mają w czarnych, a gola strzelają w białych. Raz jest piękna pogoda a w kolejnej akcji śnieg na boisku 🙂 Istny kabaret. Ale przynajmniej jest wesoło! Taki trochę legalny bukmacher online z poczuciem humoru!

Nasza ocena za promocje 8/10, ogólna ocena 7/10. Klasa Profesjonalna!

PZBUK – Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Jak założyć konto w PZBuk?

Założenie konta możliwe jest poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Czy PZBuk jest legalnym bukmacherem w Polsce?

PZBuk działa na podstawie zezwolenia wydawanego przez Ministerstwo Finansów.

Jakie rodzaje zakładów są dostępne w PZBuk?

W PZBuk mamy zakłady sportowe, e-sport, sporty wirtualne i gry karciane.

Jakie metody płatności są akceptowane przez PZBuk?

Płacę online imoje, blik i Przelewy24.

Jak mogę skorzystać z bonusu powitalnego?

Wystarczy założyć konto i wybrać ofertę powitalną.

Czy PZBuk oferuje aplikację mobilną?

Gracze mają możliwość pobrania aplikacji mobilnej.

Jakie są limity stawek i wygranych w PZBuk?

Limit wygranej dla konta tymczasowego wynosi 2280 zł.

Jak działa system Cashout w PZBuk?

Cashout to opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu i tym samym otrzymania jedynie części wygranej.

Czy PZBuk promuje odpowiedzialne granie?

PZBuk to bukmacher, który promuje odpowiedzialny hazard.

Jakie są procedury weryfikacji konta?

Przed pierwszą wypłatą gracz musi przejść procedurę weryfikacji dokumentu tożsamości i wyciągu z konta bankowego.

Czy PZBuk oferuje zakłady na żywo?

Zakłady na żywo są dostępne.