PZBUK

Pzbuk to firma bukmacherska, która daje nam Freebet 50 zł od pierwszej wpłaty!

PZBUK

PZBuk – Jest to kolejna firma, która od kilku lat zdobywa popularność jako legalny bukmacher oferujący zakłady sportowe! Serwis na pewno zupełnie inny jak wszystkie. Zauważalna jest duża prostota co z jednej strony jest doceniane przez graczy, a pozostali, którzy oczekują fajerwerków będą równie zaskoczeni. Na stronie PZBUK znajdziecie standardowo zakłady sportowe, zakłady na żywo, Esport, Wirtualne TV oraz Gry TV. Firma oddaje w nasze ręce aplikację mobilną oraz możliwość sprawdzania wyników na żywo a także statystyk.

Na jakie bonusy możemy liczyć? 

Darmowy FREEBET 50 zł za pierwszą wpłatę! Wpłacasz np. 100 zł., grasz zakład i czy wygrasz czy przegrasz otrzymujesz bonus. Tu jednak musimy wyjaśnić że będziesz go widzieć dopiero gdy stworzysz kolejny kupon – tj. stawiasz minimum 2 zakłady po minimalnych kursach 1.40 i wtedy pojawia Ci się zakładka z wykorzystaniem bonusu 50 zł (nie jest podzielny, tylko stawiamy całe 50 zł).

Jest to bonus, który gdy wygrasz, możesz od razu wypłacić!

– Cashback za pierwszą wpłatę na pierwszy kupon nawet do 1000 zł!

BONUSOMAT – koło, którym możesz zakręcić raz dziennie i otrzymać bonusy np. darmowe 5 zł na wirtualne lub większe kwoty na sport!

MISTRZ TYPOWANIA – super zabawa, gdzie podajesz swoje typy na wybrane pojedynki sportowe (bez wkładu gotówkowego) i możesz wygrać realne pieniądze, nawet 125 000 zł!

– Promocje przy okazji weekendów, różnych turniejów czy zawodów.

– Graj regularnie i korzystaj z promocji oraz dołącz do klubu VIP!

Dlaczego warto grać w PZBuk? Jest to doświadczona firma, która standardowo proponuje to co klienci oczekują. Ma w dyspozycji wszystkie najważniejsze możliwości gry i typowania zakładów sportowych. Jak u wszystkich masz możliwość wpłaty pieniędzy poprzez różne środki przelewów i tak samo w drugą stronę jeżeli chodzi o wypłaty na konto. Serwis posiada możliwość szybkiego zamknięcia kuponu – Cashout, pomoże nam w szukaniu potrzebnych statystyk oraz sprawdzeniu wyników meczów. Jest jedna rzecz która go nieco wyróżnia. Posiada sklep w którym za zebrane punkty możesz wymienić na vouchery i bonusy. Jak zbierać punkty? Po prostu, stawiaj kupony i czym więcej tym punktów będzie przybywać! Słyszeliście o punkcie obsługi klienta? Tak tu także macie taką zakładkę gdzie warto pisać gdy macie pytania. Super pomysł z kołem fortuny, które możesz wykorzystać codziennie oraz Mistrz Typowania – graj za darmo i wygrywaj!

P.S. Trochę się uśmialiśmy oglądając Wirtualne TV. Okazuje się że PZBuk jako pierwszy wykorzystał skróty z meczów (tych w naszych czasach jak i dużo starsze) i w taki sposób pokazuje wirtualną rywalizację pomiędzy zespołami. Dziwnie to wygląda ponieważ raz Manchester City gra w niebieskich koszulkach, za chwilę akcję mają w czarnych, a gola strzelają w białych. Raz jest piękna pogoda a w kolejnej akcji śnieg na boisku 🙂 Istny kabaret. Ale przynajmniej jest wesoło! Taki trochę legalny bukmacher online z poczuciem humoru!

Nasza ocena za promocje 8/10, ogólna ocena 7/10. Klasa Profesjonalna!