Betfan

Betfan to bukmacher, który mnoży nasze wpłaty i dodaje dodatkową gotówkę na grę!

Betfan

BETFAN – Firma bukmacherska, która na polskim rynku zakładów sportowych istnieje od 2018r. Na pewno nie raz widzieliście reklamy z Mariuszem Pudzianowskim, tak to właśnie BETFAN. Swoją renomę budują na zasadzie legalnej firmy bukmacherskiej i rozwijają się z roku na rok coraz bardziej. Zachęcają klientów przede wszystkim zakładami sportowymi, typami na żywo, Esportem, sportami wirtualnymi, grami karcianymi, ale także czymś co ich wyróżnia: ROZRYWKĄ! Stawialiście kiedyś w jakim mieście będzie więcej deszczu, a może wyższa temperatura we wrześniu? Jeśli nie to tu właśnie macie taką możliwość. Dodatkowo posiadają w swojej ofercie wiele typów z polityki czy show biznesu. 

Jakie proponują BONUSY?

– Najważniejszym jest 450 zł na start! Zarejestruj nowe konto, przelej pieniądze – do 150 zł, a otrzymasz aż 300 zł czyli 200% od swojego depozytu! Proste i przyjemne!

Darmowe 25 zł przez aplikację! Właśnie tak wychodzą do klienta. Ściągnij aplikację aby otrzymać nawet 25 zł jako freebet!

Freebety na Ekstraklasę!

– Firma bukmacherska która daje bonusy także za grę w karty! Wpłać 50 zł na gry karciane, postaw 50 zł i otrzymaj kolejne 50 zł na grę!

– Dodatkowe Promocje i Bonusy z okazji weekendu oraz różnego rodzaju eventów, turniejów, zawodów.

– Obserwuj stronę BETFAN regularnie, gdyż możesz się spodziewać kolejnych propozycji oraz możliwości gry za bonusy.

  • przy rejestracji pamiętaj wpisz kod promocyjny: „ZUZELPLUS” będziesz otrzymywać dodatkowe bonusy za grę!

Dlaczego warto wybrać legalnego polskiego bukmachera BETFAN? Po pierwsze sypią dużą ilością wysokich bonusów. Po drugie posiadają bardzo profesjonalny serwis, który działa bez problemów i jest bardzo czytelny. Grając w BETFAN mamy pewność że każdy klient będzie zadowolony i zostanie tu na dłużej. Bogata oferta zakładów, różne nowości, ciekawostki, niespotykane możliwości typowania różnych zakładów. Rozwijają się prężnie co widać po powstających także punktach stacjonarnych. Błyskawicznie wpłacisz środki na nowe konto gracza oraz szybko środki szybko wypłacisz na swoje konto w banku. Mają w swojej ofercie możliwość zamknięcia kuponu przed czasem czyli Cashback oraz podwyższenie kursu poprzez Bet Builder. Sprawna aplikacja także doskonale sprawdza się typowaniu zakładów czy gier.

BETFAN Concierge to oryginalna możliwość dla najlepszych graczy! Bądź jak VIP, poczuj się wyjątkowo. Jest to miejsce dla graczy, którzy wyróżniają się częstotliwością gry, liczbą zawartych zakładów, postawionymi stawkami lub wielkimi wygranymi. Myślałeś kiedyś aby być traktowanym priorytetowo? BETFAN Ci to umożliwia!

Nasza ocena za promocje 9/10, ogólna ocena 9/10. Klasa Światowa!