Betcris

Betcris to bardzo popularny bukmacher w Polsce, który zaskoczy Was nie raz swoimi promocjami!

Betcris

Betcris – Młoda firma, która od 4 lat jako legalny bukmacher w Polsce proponuje zakłady wzajemne! Już na początku rzuca się bardzo przyjemny layout serwisu, który zachęca do zagłębienia się w ofertę tego bukmachera. Co jeszcze cechuje Betcris? Na ich stronie znajdziecie zarówno zakłady sportowe, wydarzenia live, sporty wirtualne, Esport oraz gry karciane. Serwis ma także dodatkowe atuty jak np. Kasa na okrągło czyli codzienne bonusy specjalne, kupon dnia po wyższym kursie, boost dnia, czyli wypasiony kurs na wyjątkowe zdarzenia.

BETCRIS – Jakie proponują promocje bukmacherskie?

Bonus na start do 1400 zł!

– Przy pierwszej wpłacie 100% bonusu dla nowego klienta, aż do 400 zł!

– Po drugiej wpłacie otrzymasz Freebet w wysokości 50 zł!

– Za trzecią wpłatę ponownie masz szansę na bonus, tym razem 50 % aż do 400 zł!

– Czwarta wpłata to ponownie Freebet 50zł!

– To nie koniec! Wpłać po raz 5 a tu otrzymasz kolejny bonus w wysokości 50% od wpłaty i to aż do 500 zł!

– Bonusy z okazji weekendu, różnych eventów, turniejów, zawodów.

– Codziennie Freebet w wysokości 20 zł? Tak to możliwe z betcris! Załóż konto, zweryfikuj je i zaznacz zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych. Dzięki temu otrzymujesz możliwość zakręcenia kołem szczęścia. Odpowiedz na pytanie i łap BONUS!

– Graj regularnie i korzystaj z promocji!

Dlaczego bukmacher Betcris jest wart uwagi?

Naszym zdaniem, grając w tym serwisie, mamy pewność dobrej zabawy. Do spróbowania swoich sił zachęca bogata oferta i to zarówno ze świata realnego sportu jak i wirtualnych zakładów. Typowanie na zakłady live funkcjonuje bardzo dobrze. Szybko i łatwo wpłacisz pieniądze na swoje konto gracza oraz po wygraniu zakładów błyskawicznie je przelejesz na swoje konto w banku. Mamy zakładkę statystyki – w której sprawdzimy wszystkie ważne informacje na temat pojedynku, jaki nas interesuje. Chcemy szybciej wypłacić pieniądze? Żaden problem – zakładka Cashout pomoże nam w tym. Tu uwaga, Betcris wprowadził nie tylko szybkie zamykanie kuponu, ale także jego edycję czego nie posiadają pozostałe firmy bukmacherskie! Jeżeli szukasz wyniku jakiegoś pojedynku, szczególnie wirtualnych, to nie musisz prosić o pomoc doktora Google. Na stronie masz zakładkę Wyniki! Wspomnieć należy o aplikacji mobilnej oraz o pomocy online. Masz specjalny formularz kontaktowy lub bezpośredni czat!

Betcris jest mecenasem polskiego sportu! Wspiera: Pogoń Szczecin, Asseco Resovia, Łomża Industria Kielce, Łódzki Związek piłki Nożnej oraz Podlaski Związek Piłki Nożnej.

Nasza ocena za promocje 8/10, ogólna ocena 8/10. Klasa Profesjonalna!