SUPERBET

Superbet to firma bukmacherska oferująca zakłady sportowe oraz bonusy bukmacherskie.

SUPERBET

Superbet – kolejny Legalny Bukmacher, który dołączył na naszej stronie jako jeden z bardziej popularnych firm z zakładami sportowymi. W Polsce są od niedawna, ale już mocno zaznaczyli się na bukmacherskiej mapie.

Posiadają ofertę online, ale także stacjonarne punkty w kraju. Bukmacher Superbet oferuje mam zakłady sportowe przedmeczowe, na żywo, gry karciane oraz wirtualne. Sam serwis przyciąga wzrok, jest prosty w typowaniu dla nowego gracza.

Superbet – bonusy bukmacherskie i Kody promocyjne, które powaliły nas na kolana!

Wpisz kod: BFF, aby otrzymać:

– 100% bonusu od pierwszej wpłaty! Do 200 zł za zdeponowanie pierwszych środków!

Cashback aż do 3500 zł zakłady bez ryzyka! Wpłać po raz pierwszy i odblokuj możliwość tygodniowej gry bez ryzyka. Jeżeli przez tydzień na Twoim koncie będzie 0 zł to bukmacher odda Ci za przegrane kupony – NAWET DO 3500 zł!!!

– Darmowe 34 zł za rejestrację nowego konta i pierwszą wpłatę!

– Dodatkowy Freebet 20 zł za założenie aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od rejestracji nowego konta!

– Bonusy z okazji różnego rodzaju eventów, turniejów, zawodów.

– Bierz udział w SUPER SPIN, zapisz się do zabawy o codzienne nagrody!

– Wysokie kursy, dodatkowe BONUSY na różne ligi piłkarskie, zamień 2 zł na 200 zł z kursem 100!

Co sądzimy o firmie bukmacherskiej SUPERBET?

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ich stosunkiem do klienta! Weszli w rynek bardzo mocno i widać, że nie chcą zwalniać tempa! Uważamy, że ten bukmacher podbije Wasze serca z uwagi na bardzo wyjątkowe BONUSY. Po pierwsze fajne podwojenie pierwszej wpłaty 100% do 200 zł. Jest to raczej standardem bukmacherskim i większość firm taką promocję ma w swoim wachlarzu. Jednak idąc dalej mamy darmowy zakład w wysokości 34 zł jako Freebet za tą pierwszą wpłatę. Tu wychodzą do przodu, gdyż nie każdy daje darmową gotówkę, nie w takiej wysokości, a co najważniejsze nie trzeba tego obracać tylko po wygranej od razu możecie wypłacić! TO NIE KONIEC!

Idąc dalej macie przez cały tydzień, czyli przez 7 dni od założenia konta tak zwany okres Cashback i jeżeli na Waszym koncie po tym czasie będzie 0 zł, to bukmachera Wam odda pieniądze za wszystkie przegrane zakłady nawet do kwoty 3500 zł! To jest wielkie WOW! Czy to wszystko? No właśnie nie! Jeszcze jedna sprawa, wystarczy założyć w pierwszym tygodniu aplikację mobilną i otrzymujecie kolejny Freebet i to za 20 zł, który po wygranej także możecie od razu wypłacić. My jesteśmy w szoku a Wy?

Bukmacher stawia na rozpoznawalność i do promocji swojej firmy zaprosił takie nazwiska jak Jerzy Dudek, Sławomir Peszko czy Jan Błachowicz. Takie gwiazdy na pewno są w stanie Was zachęcić do gry i spróbowania swojego szczęścia w zakładach bukmacherskich.

Uważamy, że firma SUPERBET bardzo dobrze działa na polskim rynku bukmacherskim. Z czystym sumieniem polecamy rejestrację konta, gdyż można szybko złożyć zakłady, oferta jest bogata, a kursy naprawdę wyższe niż u konkurencji.

Do bonusów na pewno Was nie trzeba przekonywać, więc zapraszamy!


Nasza ocena – za bonusy 9/10, ogólna ocena 9/10. Klasa Mistrzowska!