SUPERBET

Superbet to firma bukmacherska oferująca zakłady sportowe oraz bonusy bukmacherskie.

SUPERBET

Superbet – kolejny Legalny Bukmacher, który dołączył na naszej stronie jako jeden z bardziej popularnych firm z zakładami sportowymi. W Polsce są od niedawna, ale już mocno zaznaczyli się na bukmacherskiej mapie.

Posiadają ofertę online, ale także stacjonarne punkty w kraju. Bukmacher Superbet oferuje mam zakłady sportowe przedmeczowe, na żywo, gry karciane oraz wirtualne. Sam serwis przyciąga wzrok, jest prosty w typowaniu dla nowego gracza.

Superbet – bonusy bukmacherskie i Kody promocyjne, które powaliły nas na kolana!

Wpisz kod: BFF, aby otrzymać:

– 100% bonusu od pierwszej wpłaty! Do 200 zł za zdeponowanie pierwszych środków!

Cashback aż do 3500 zł zakłady bez ryzyka! Wpłać po raz pierwszy i odblokuj możliwość tygodniowej gry bez ryzyka. Jeżeli przez tydzień na Twoim koncie będzie 0 zł to bukmacher odda Ci za przegrane kupony – NAWET DO 3500 zł!!!

– Darmowe 34 zł za rejestrację nowego konta i pierwszą wpłatę!

– Dodatkowy Freebet 20 zł za założenie aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od rejestracji nowego konta!

– Bonusy z okazji różnego rodzaju eventów, turniejów, zawodów.

– Bierz udział w SUPER SPIN, zapisz się do zabawy o codzienne nagrody!

– Wysokie kursy, dodatkowe BONUSY na różne ligi piłkarskie, zamień 2 zł na 200 zł z kursem 100!

Co sądzimy o firmie bukmacherskiej SUPERBET?

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ich stosunkiem do klienta! Weszli w rynek bardzo mocno i widać, że nie chcą zwalniać tempa! Uważamy, że ten bukmacher podbije Wasze serca z uwagi na bardzo wyjątkowe BONUSY. Po pierwsze fajne podwojenie pierwszej wpłaty 100% do 200 zł. Jest to raczej standardem bukmacherskim i większość firm taką promocję ma w swoim wachlarzu. Jednak idąc dalej mamy darmowy zakład w wysokości 34 zł jako Freebet za tą pierwszą wpłatę. Tu wychodzą do przodu, gdyż nie każdy daje darmową gotówkę, nie w takiej wysokości, a co najważniejsze nie trzeba tego obracać tylko po wygranej od razu możecie wypłacić! TO NIE KONIEC!

Idąc dalej macie przez cały tydzień, czyli przez 7 dni od założenia konta tak zwany okres Cashback i jeżeli na Waszym koncie po tym czasie będzie 0 zł, to bukmachera Wam odda pieniądze za wszystkie przegrane zakłady nawet do kwoty 3500 zł! To jest wielkie WOW! Czy to wszystko? No właśnie nie! Jeszcze jedna sprawa, wystarczy założyć w pierwszym tygodniu aplikację mobilną i otrzymujecie kolejny Freebet i to za 20 zł, który po wygranej także możecie od razu wypłacić. My jesteśmy w szoku a Wy?

Bukmacher stawia na rozpoznawalność i do promocji swojej firmy zaprosił takie nazwiska jak Jerzy Dudek, Sławomir Peszko czy Jan Błachowicz. Takie gwiazdy na pewno są w stanie Was zachęcić do gry i spróbowania swojego szczęścia w zakładach bukmacherskich.

Uważamy, że firma SUPERBET bardzo dobrze działa na polskim rynku bukmacherskim. Z czystym sumieniem polecamy rejestrację konta, gdyż można szybko złożyć zakłady, oferta jest bogata, a kursy naprawdę wyższe niż u konkurencji.

Do bonusów na pewno Was nie trzeba przekonywać, więc zapraszamy!

Nasza ocena – za bonusy 9/10, ogólna ocena 9/10. Klasa Mistrzowska!

Jak mogę otrzymać bonus powitalny w Superbet?

Aby skorzystać z superbet bonus powitalny, musisz zarejestrować się na platformie Superbet i podczas rejestracji użyć superbet kod promocyjny – SUPERBET. Po pomyślnym zarejestrowaniu się i zaakceptowaniu oferty powitalnej bonus zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

Ile wynosi maksymalny bonus od pierwszego depozytu?

W ramach oferty superbet bonus powitalny, maksymalna kwota bonusu od pierwszego depozytu wynosi 200 PLN. Otrzymasz ją, jeśli dokonasz pierwszej wpłaty na tę sumę, dzięki czemu początkowe środki do gry mogą wynieść nawet 400 PLN.

Jakie są warunki, aby otrzymać dodatkowy Freebet w wysokości 34 PLN?

Aby skorzystać z superbet freebet o wartości 34 PLN, konieczne jest zarejestrowanie się na platformie z superbet kod promocyjny – SUPERBET oraz dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN.

Czy jest jakaś promocja związana z aplikacją mobilną Superbet?

Tak, Superbet chce zachęcić do korzystania z aplikacji mobilnej. Jeśli pobierzesz ją i zalogujesz się w ciągu 7 dni od dokonania pierwszej wpłaty, otrzymasz dodatkowy superbet freebet w wysokości 20 PLN.

Jakie są warunki obrotu bonusem do 3500 PLN oraz bonusem do 200 PLN?

Zarówno dla bonusu do 3500 PLN, jak i dla superbet bonus powitalny do 200 PLN, wymagany jest dwukrotny obrót środkami bonusowymi z kursem kuponu co najmniej 1.8. Na realizację tych warunków masz 10 dni.

Czy Freebety w Superbet wymagają jakiegoś obrotu?

Jednym z atutów superbet freebet jest to, że nie są obciążone dodatkowymi warunkami obrotu. Wszystko, co wygrasz z freebetu, możesz od razu wypłacić.

Jak działa promocja „Tydzień bez ryzyka” w Supebet?

Promocja „Tydzień bez ryzyka” ma na celu zachęcić graczy do gry, obiecując zwrot w przypadku przegranych. Jeśli po pierwszym tygodniu aktywności w Superbet Twoje saldo będzie ujemne, otrzymasz zwrot przegranej kwoty w postaci bonusu, który może wynieść nawet do 3500 PLN. Aby wykorzystać ten bonus, musisz dokonać dwukrotnego obrotu na kuponach z kursem co najmniej 1.8 i zawierającym przynajmniej 2 zdarzenia.

Jakie zakłady nie zaliczają się do obrotu bonusowego?

Istnieją pewne typy zakładów, które nie przyczyniają się do spełnienia wymagań obrotowych. Kupony, które zostały anulowane, zakłady ze specjalnej sekcji „Super Kursy” oraz te zakłady, które zostały zwrócone lub których wartość kuponu spadła poniżej kursu 1.8, są wykluczone z warunków obrotu.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to specjalna promocja, która pozwala graczom stawiać zakłady bez obaw o przegraną. Jeśli Twój zakład się nie powiedzie, Superbet zwróci Ci stawkę. Dzięki tej promocji gracze mają możliwość eksperymentowania z różnymi strategiami zakładów przez pierwsze 7 dni od dokonania pierwszej wpłaty.

Jakie są główne różnice pomiędzy zakładem bez ryzyka a Freebetem?

Główną różnicą jest to, że zakład bez ryzyka oferuje zwrot stawki za przegrany kupon, podczas gdy Freebet to „darmowy zakład”, który nie wymaga wpłaty własnych środków. Jeśli wygrasz korzystając z Freebetu, cała suma wygranej jest Twoja, bez konieczności obrotu. W przypadku zakładu bez ryzyka, jeśli przegrasz, dostajesz zwrot stawki, ale jeśli wygrasz, wygrana jest Twoja tak, jak w normalnym zakładzie.

Superbet – Jakie są dostępne metody płatności?

W Superbet masz możliwość dokonania wpłaty środków na swoje konto Gracza poprzez różnorodne metody płatnicze, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo transakcji. W wypłatach bukmachera Superbet minimalna kwota wpłaty i wypłaty to 1 zł. Przy transakcjach Superbet nie pobiera żadnych prowizji.

Oto lista dostępnych opcji płatności w Superbet:

Wpłaty:

 • Apple Pay
 • PayPal
 • Przelew bankowy
 • Karta płatnicza
 • Paysafecard
 • Tpay
 • Netller
 • Skrill
 • Przelewy24 – można skorzystać zarówno z opcji BLIK i przelewów błyskawicznych online

Wypłaty:

 • PayPal
 • Przelew bankowy
 • Karta płatnicza
 • Paysafecard
 • Tpay
 • Netller
 • Skrill
 • Przelewy24