Typ: Polska

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 29.07.2023r.

Żużel - SWC

Rozpoczynamy Drużynowy Puchar Świata na żużlu we Wrocławiu. Przed nami świetne zawody i liczymy na sukces reprezentacji Polski.

Jesteśmy faworytami do zwycięstwa ponieważ jedziemy u siebie. Ściganie zaplanowano we Wrocławiu więc mamy mały handicap, chociaż wielu zawodników tu jeździło i znają owal drużyny WTS.

Naszym zdaniem warto dorzucić sobie taki typ do jakiegoś kuponu w tygodniu ponieważ kurs 1.40 jest bardzo atrakcyjny. Pozostali bukmacherzy dają kurs w wysokości 1.1 więc zupełnie bez sensu jest gra takiego kursu. Jednak już przy 1.40 można się zastanowić. Liczymy jak wszyscy kibice w naszym kraju, że wygramy i to bez większych przeszkód. Mając w składzie Mistrza Świata Bartosza Zmarzlika, wracającego do formy Patryka Dudka, znającego ten tor doskonale Macieja Janowskiego czy pozostałych żużlowców jak Dominik Kubera to o sukces na prawdę powinno być łatwo. Oczywiście rywale nie oddadzą złota za darmo jednak mocno wierzymy w sukces!

Stawiamy na Polskę po kursie 1.40 od GO+BET (kurs na czas dodawania typu)

W tym miesiącu promujemy ciekawego bukmachera GOPLUSBET z uwagi iż oddaje w Wasze ręce wiele niesamowitych bonusów! Przede wszystkim pakiet powitalny 900 PLN czyli 300 zł na start 100% od pierwszej wpłaty, drugi to 500 zł Cashback po 2 wpłacie oraz darmowy Freebet po 3 wpłacie! Na pewno warto kliknąć ten baner i wykorzystać swoją szansę na sukceshttps://bonusforfree.com/top-bukmacherzy/gobet/

BukmacherPolskaRemisReszta Świata
Typ Bukmacher GO + bet w Polska  przeciwko Reszta Świata 1.4002.50