Typ: Australia

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 29.07.2023r.

Żużel - SWC

Rozpoczynamy Drużynowy Puchar Świata na żużlu we Wrocławiu. Przed nami świetne zawody i liczymy na sukces reprezentacji Polski.

Jesteśmy faworytami do zwycięstwa ponieważ jedziemy u siebie. Jednak w tym typie gramy na naszych rywali w walce o złoto. Liczymy że po tym co wczoraj pokazali to właśnie Australia będzie za nami jako druga ekipa.

Naszym zdaniem warto zagrać iż Australia będzie lepsza na koniec turnieju od Wielkiej Brytanii. Bracia Holder, Max Fricke, Jason Doyle oraz Jamon Lindsey pokazali wczoraj wielką klasę gromią rywali w barażu. Mają dwa dni jazdy za sobą na tym torze i sądzimy że to będzie dla nich handicap. Drużyna Wielkiej Brytanii ma dobry skład ale tylko 3 armaty: Daniel Bewley, Robert Lambert oraz Tai Woffinden. Jak wiadomo z matematyki 3 jest mniejsze od 5 rakiet w zespole rywali. Sądzimy żę kurs 1.95 jest bardzo dobrą opcją i Australia powinna spokojnie ich pokonać.

Stawiamy na Australię po kursie 1.95 od SUPERBET (kurs na czas dodawania typu)

W tym miesiącu promujemy wam skorzystać z opcji jakie daje SUPERBET. Oddaje w Wasze ręce wiele niesamowitych bonusów! Przede wszystkim pakiet powitalny 3754 PLN! Na pewno warto kliknąć ten baner i wykorzystać swoją szansę na sukces.

Sprawdzajcie także inne promocje bukmacherskie – https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherAustraliaRemisWielka Brytania
Typ Bukmacher superbet w Australia  przeciwko Wielka Brytania 1.9501.75
Typ  w Australia  przeciwko Wielka Brytania 1.8001.90
Typ Bukmacher etoto w Australia  przeciwko Wielka Brytania 1.9501.75
Typ  w Australia  przeciwko Wielka Brytania 1.9501.75
Typ  w Australia  przeciwko Wielka Brytania 1.8501.85
Typ  w Australia  przeciwko Wielka Brytania 1.7002.02