Typ: A. Ellis +2,5 punktów

Najkorzystniejszy bukmacher

19:00 - 05.08.2023r.

Żużel - SEC

Dziś w Gustrow zawodnicy powalczą w 2 rundzie SEC czyli turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Europy na żużlu.

Jednym z naszych typów, na dziś, jest zakład na: Adam Ellis zdobędzie więcej niż 2,5 punkty. Oczywiście nie spodziewamy się że nagle błyśnie formą i wygra, ale sądzimy że na tym torze może być sporo niespodzianek.

Adam Ellis to zawodnik, który ostatnio całkiem dobrze zaprezentował się z Drużynowych Mistrzostwach Świata na żużlu. Oceniamy że to może z zaprocentować także dziś. Na pewno uwierzył że może walczyć z najlepszymi. W pierwszym turnieju SEC, Adam zdobył 5 punktów więc aktualna linia 2,5 jest zdecydowanie za niska. Sprawdzając inne firmy bukmacherskie natrafiliśmy na podobne zdarzenie w Etoto. Jednak tam linia jest wyższa i wynosi 3,5. Sądzimy że Adama stać aby w 5 startach zdobyć3 punkty i na to dziś stawiamy.

Adam Ellis zdobędzie więcej niż 2,5 punkty!

Stawiamy dziś na Adama Ellisa iż zdobędzie więcej niż 2,5 punkty po kursie 1.60 od FORTUNA (kurs na czas dodawania typu)

Jeżeli nie macie jeszcze założonego konta w firmie bukmacherskiej FORTUNA to na pewno warto. Dlaczego warto? Ponieważ oddają w Wasze ręce wiele niesamowitych bonusów! Przede wszystkim 20 PLN za darmo po rejestracji. Dodatkowo 10 zł za pierwszą wpłatę oraz trzy bezpieczne zakłady 100 zł, 200 zł oraz 300 zł! Na pewno warto kliknąć ten baner i wykorzystać swoją szansę na sukcesdodatkowo możecie sprawdzić promocje w innych firmach bukmacherskich:

https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherAdam Ellis +2,5 punktówRemisAdam Ellis -2,5 punktów
Typ  w Adam Ellis +2,5 punktów  przeciwko Adam Ellis -2,5 punktów 1.6002.16