Typ: A. Lyager+4,5 punktów

Najkorzystniejszy bukmacher

19:00 - 05.08.2023r.

Żużel - SEC

Dziś w Gustrow zawodnicy powalczą w 2 rundzie SEC czyli turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Europy na żużlu.

Ostatnim dzisiejszym typem jest zakład na Andreasa Lyagera. Zawodnik ten wywalczył awans do SEC, ale z uwagi na swoją kontuzję nie był w stanie wystartować w 1 zawodach. Dziś ma okazję do walki z elitą w Europie. My uważamy że po raz kolejny Fortuna dała za niską linię.

Andreas to dobry zawodnik pochodzący z Danii. Jego kariera powoli się rozwija, ale kontuzje także go nie omijają. Jest to bardzo waleczny żużlowiec, a gdy tor i sprzęt mu pasują to bywa nie do pokonania. W Etoto sprawdziliśmy iż linia jest wyższa, więc gramy w Fortunie na to zdarzenie. Lyager w 5 biegach powinien bez problemu zdobyć przynajmniej 5 biegów, ale liczymy że będzie ich trochę więcej.

A. Lyager zdobędzie więcej niż 4,5 punkty!

Stawiamy dziś na A. Lyagera iż zdobędzie więcej niż 4,5 punkty po kursie 1.84 od FORTUNA (kurs na czas dodawania typu)

Jeżeli nie macie jeszcze założonego konta w firmie bukmacherskiej FORTUNA to na pewno warto. Dlaczego warto? Ponieważ oddają w Wasze ręce wiele niesamowitych bonusów! Przede wszystkim 20 PLN za darmo po rejestracji. Dodatkowo 10 zł za pierwszą wpłatę oraz trzy bezpieczne zakłady 100 zł, 200 zł oraz 300 zł! Na pewno warto kliknąć ten baner i wykorzystać swoją szansę na sukcesdodatkowo możecie sprawdzić promocje w innych firmach bukmacherskich:

https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherA. Lyager +4,5 punktówRemisA. Lyager -4,5 punktów
Typ  w A. Lyager +4,5 punktów  przeciwko A. Lyager -4,5 punktów 1.8401.84