Typ: A. Lindbaeck +3,5 punktów

Najkorzystniejszy bukmacher

19:00 - 05.08.2023r.

Żużel - SEC

Dziś w Gustrow zawodnicy powalczą w 2 rundzie SEC czyli turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Europy na żużlu.

Kolejnym naszym typem, na dziś, jest zakład na: A. Lindbeack zdobędzie więcej niż 3,5 punkty. W tym wypadku mamy kolejna zaniżoną linię.

Antonio to zawodnik, który powrócił do ścigania po przerwie i w tym sezonie jeździ z różnym efektem. Początek sezonu miał dobry, ale później szło już różnie. Aktualnie forma znów poszła w górę co pokazał na Drużynowym Pucharze Świata. Potrafił walczyć z najlepszym więc i dziś liczymy na kilka jego punktów. W porównaniu z linią w Etoto to tu mamy dużo niższą (Etoto – 5). Dlatego uważamy że pomimo iż w pierwszym turnieju zdobył jedynie 2 punkty, to tym razem 4 jest w jego zasięgu.

A. Lindbaeck zdobędzie więcej niż 3,5 punkty!

Stawiamy dziś na A. Lindbaecka iż zdobędzie więcej niż 3,5 punkty po kursie 1.62 od FORTUNA (kurs na czas dodawania typu)

Jeżeli nie macie jeszcze założonego konta w firmie bukmacherskiej FORTUNA to na pewno warto. Dlaczego warto? Ponieważ oddają w Wasze ręce wiele niesamowitych bonusów! Przede wszystkim 20 PLN za darmo po rejestracji. Dodatkowo 10 zł za pierwszą wpłatę oraz trzy bezpieczne zakłady 100 zł, 200 zł oraz 300 zł! Na pewno warto kliknąć ten baner i wykorzystać swoją szansę na sukcesdodatkowo możecie sprawdzić promocje w innych firmach bukmacherskich:

https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherA. Lindbaeck+3,5 punktówRemisA. Lindbaeck -3,5 punktów
Typ  w A. Lindbaeck+3,5 punktów  przeciwko A. Lindbaeck -3,5 punktów 1.6202.13