Typ: Mołdawia nie przegra.

Najkorzystniejszy bukmacher

18:00 - 10.09.2023r.

Piłka nożna - eliminacje do Euro 2024

Na niedzielny wieczór proponujemy pojedynek w grupie „E” i mecz Wysp Owczych z Mołdawią do eliminacji mistrzostw Europy 2024. Obie drużyny zajmują najniższe miejsca w grupie, a różnica po czterech rozegranych kolejkach to cztery punkty. W lepszych nastrojach do tego meczu przystąpi zespół z Mołdawii, którzy mają pięć punktów na koncie. Dodatkowo mecz z reprezentacją Polski i wygrana 3:2 przed własną publicznością, na pewno dodał im skrzydeł. Wyspy Owcze do dzisiejszego meczu przystąpią z czterema z rzędu porażkami i jednym punktem na koncie. Farerzy ostatnio musieli uznać wyższość reprezentacji Polski 0:2. Obie drużyny należą do tych, które stać na sprawienie niespodzianki. Jednocześnie taki stan sprawia, że w tym pojedynku trzeba spodziewać się wszystkiego.

W ostatnich bezpośrednich starciach tych zespołów nie zabrakło goli, gdzie taka sytuacja miała miejsce w każdym z trzech ostatnich tego typu meczach. Niedzielna konfrontacja w Torshavn może mieć zatem duże znaczenie dla dalszych losów rywalizacji o awans do Euro 2024. Na pewno nie powinno zabraknąć w dzisiejszym starciu emocji, otwierającym zmagania w grupie E eliminacji do Euro 2024. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta, co potwierdzają kursy bukmacherskie.

Naszym skromnym zdaniem warto postawić kupon, że Mołdawia nie przegra dzisiejszego meczu po kursie 1.94 od PZbuk

Załóż konto w PZbuk i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherWyspy OwczeRemisMołdawia
Typ PZ BUK bukmacher typy w Wyspy Owcze  przeciwko Mołdawia 1,401,411.54
Typ Bukmacher GO + bet w Wyspy Owcze  przeciwko Mołdawia 1,351,411.50
Typ Bet Fan Bukmacher w Wyspy Owcze  przeciwko Mołdawia 1,391,411.52
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Wyspy Owcze  przeciwko Mołdawia 1,341,381.50