Typ: Royal Union SG wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 29.10.2023r.

Piłka nożna - Jupiler League

Drugi typ jaki proponujemy na niedzielę to Jupiler League i 12 kolejka, w której zobaczymy Westerlo z Royal Union SG. Jest to pojedynek lidera tabeli z ostatnim zespołem w lidze. Jak już wspomnieliśmy gospodarze na tą chwilę szurają po dnie i póki co są w strefie spadkowej. Na 11 kolejek uzbierali tylko 7 oczek. Jeżeli się nie obudzą i nie zaczną wygrywać w przyszłym sezonie nie zobaczymy ich w najwyższej lidze. Goście obecnie idą jak burza zasiadają w fotelu lidera i od 5 kolejek są niepokonani zdobywając 15 punktów. Na dzień dzisiejszy mają 4 punktową przewagę nad wiceliderem na którym zasiada Anderlecht. Po tym spotkaniu prawdopodobnie powiększą przewagę o kolejne 3 punkty. Oczywiście gospodarzy nie można lekceważyć, ale w tym spotkaniu są na przegranej pozycji.

Oba zespoły miały okazję już grać ze sobą w tym roku kalendarzowym, gdzie lepszą drużyną był oczywiście zespół gości, który wygrał 4:2. W tym pojedynku również liczymy na wysoki wynik i wygraną Roual Union i tak właśnie stawiamy.

W tym pojedynku stawiamy na zwycięstwo Gości po kursie 1.62 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherWesterloRemisRoyal Union SG
Typ Bukmacher superbet w Westerlo  przeciwko Royal Union SG 5.004.201.62
Typ LV Bet Bukmacher w Westerlo  przeciwko Royal Union SG 5.104.451.57
Typ BETCRIS Bukmacher w Westerlo  przeciwko Royal Union SG 4.904.301.59
Typ Bet Fan Bukmacher w Westerlo  przeciwko Royal Union SG 5.004.101.60