Typ: Antwerpia wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:45 - 15.09.2023r.

Piłka nożna - Jupiler Pro League

Drugi Typ, który byśmy chcieli zaproponować, to liga belgijska i 7 kolejka Jupiler League. Zobaczymy tu pojedynek Westerlo z Antwerpią. Gospodarze początek sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Po sześciu kolejkach zajmują dalekie 15 miejsce z jednym punktem na koncie po remisie z Eupen 2:2. Pozostałe mecze to ich same porażki. Jeżeli myślą o utrzymaniu się w lidzie muszą zacząć wygrywać i wykorzystać solidną defensywę, która potrafi skutecznie zatrzymać przeciwnika. Antwerpia ma silny i dobrze zorganizowany skład, który potrafi stworzyć niebezpieczeństwo w każdej sytuacji. Obecnie zajmują 8 lokatę z 8 oczkami. W ostatnim czasie ich forma nieco się pogorszyła, ale wciąż są uważani za jednego z faworytów do zdobycia mistrzostwa.

Po analizie formy obu drużyn, można oczekiwać spotkania pod dyktando gości. Naprzeciw siebie staną zespoły ofensywne, które potrafią stworzyć groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Ostatnie pojedynki bezpośrednie to remis 3:3 oraz zwycięstwo Antwerpi 3:0. Liczymy na dobry pojedynek w którym powinniśmy zobaczyć kilka bramek. Początek spotkania o 20:45.

W tym spotkaniu nie może być inaczej jak zwycięstwo Gości po kursie 1.62 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherWesterloRemisAntwerpia
Typ Bukmacher superbet w Westerlo  przeciwko Antwerpia 5,524,201,62
Typ LV Bet Bukmacher w Westerlo  przeciwko Antwerpia 5,354,351,57
Typ BETCRIS Bukmacher w Westerlo  przeciwko Antwerpia 5,104,201,58
Typ Bet Fan Bukmacher w Westerlo  przeciwko Antwerpia 5,004,051,60