Typ: Ajax wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

12:15 - 22.10.2023r.

Piłka nożna -Eredivision

Pierwszy typ na niedzielę, jaki proponujemy, to 9 kolejka Eredivision i mecz Utrecht vs Ajax. Obie drużyny obecnie zajmują odległe lokaty. Gospodarze są na ostatnim miejscu z trzema punktami, gdzie udało im się tylko wygrać 3:1 z Heraclesem. Reszta pojedynków to pasmo porażek. Zespół Ajaxu jest najbardziej utytułowaną drużyną w Holandii, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Dlatego patrząc na którym miejscu obecnie się znajdują jest nie do pomyślenia, nie tylko dla działaczy klubu, ale również dla kibiców. Póki co zajmują szesnastą lokatę i po sześciu kolejkach uzbierali tylko pięć oczek. Liczymy, że ten pojedynek przełamie złą passę Ajaxu i zdołają wygrać zgarniając trzy punkty co powinno pozwolić opuścić strefę spadkową. Mają jeszcze dwa zaległe pojedynki w których mogą zgarnąć dodatkowo 6 oczek. Jeżeli wszystkie te pojedynki wygrają mogą liczyć nawet na czołowe pozycje. Liczymy, że Ajax się obudzi i zacznie wreszcie wygrywać.
Jak wiemy ich istotnie mecz został przerwany przez kibiców, którzy byli oburzeni ich grą. Czas się zabrać za robotę❗

Patrząc na bezpośrednie pojedynki obu drużyn wskazują Ajax jako faworyta w tym spotkaniu. W tym roku oba zespoły miały okazje grać ze sobą, gdzie lepszą drużyną oczywiście był zespół gości, którzy pokonali u siebie Utrecht 3:1. Liczymy, że tym razem będzie tak samo i zobaczymy sporo goli w tym meczu. Początek spotkania o 12:15

Stawiamy, że Ajax się przełamie i wygra ten pojedynek po kursie 2.10 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherUtrechtRemisAjax
Typ Bet Fan Bukmacher w Utrecht  przeciwko Ajax 3.603.751.94
Typ LV Bet Bukmacher w Utrecht  przeciwko Ajax 3.704.101.85
Typ BETCRIS Bukmacher w Utrecht  przeciwko Ajax 3.593.951.86
Typ Bukmacher superbet w Utrecht  przeciwko Ajax 3.703.901.90