Typ: Powyżej 4,5 kartki

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 08.03.2023r.

Piłka nożna

W środowy wieczór czeka nas kolejna dawka emocji w 1/8 finału Champions League. Tym razem proponujemy mecz Tottenhamu z AC Milan. Liga Mistrzów wchodzi w decydującą fazę i każda z drużyn już nie może kalkulować. Muszą wygrywać kolejne pojedynki jeżeli myślą o finale. W pierwszym meczu na San Siro lepszą drużyną był Milan, który pokonał przeciwników 1:0. Jak będzie w meczu rewanżowym na Hotspur Stadium? Przekonamy się już wieczorem.

Tottenham od początku roku gra mocno w kratkę. Spójrzmy na bilans ostatnich meczy, które wynoszą siedem wygranych i tyle samo przegranych. AC Milan również początek roku zaczął fatalnie, ale wrócili na odpowiednie tory i w ostatnich pięciu meczach ligowych mają trzy zwycięstwa, a dwa przegrali. Goście mogą mieć spore problemy z pokonaniem Kogutów w ich twierdzy w Londynie. Czego więc możemy się spodziewać po tym starciu i czy Liga Mistrzów zostanie w Mediolanie? Na pewno będzie to zacięty mecz co widzieliśmy w pierwszym pojedynku i ile kartek się posypało. Tym razem nie spodziewamy się żeby było inaczej, każda z drużyn będzie chciała wygrać. Pytanie tylko, która z drużyn zacznie się szybciej denerwować co przełoży się na faule i kartki. Naszym zdaniem w tym meczu zobaczymy sporo kartek i tak byśmy proponowali postawić w tym meczu.

Naszym zdaniem w tym meczu zobaczymy powyżej 4,5 kartki po kursie 2,10 od Superbet (kurs w momencie dodania typu).

Nie masz jeszcze konta w SUPERBET? Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. DO dyspozycji mamy BONUS 100% do 200 zł oraz dwa darmowe Freebety w kwocie 34 złoraz 20 zł po założeniu aplikacji mobilnej! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherTottenhamRemisAC Milan
Typ Bukmacher superbet w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,652,10
Typ BETCRIS Bukmacher w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,761,99
Typ LV Bet Bukmacher w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,791,90
Typ Bet Fan Bukmacher w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,791,92
Typ PZ BUK bukmacher typy w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,831,90
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,771,90
Typ Bukmacher etoto w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,791,92
Typ Bukmacher GO + bet w Tottenham  przeciwko AC Milan 1,7871,90