Typ: Atalanta wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:45 - 26.10.2023r.

Piłka nożna - Liga Europy

Typ na czwartek jaki przygotowaliśmy to pojedynek z rozgrywek Ligi Europy w grupie D. Sturm Graz podejmować będzie zespół Atalanty na Merkur Arena. Goście w dotychczasowych rozgrywkach Ligi Europy stawiają czoła mocnym przeciwnikom, a teraz mają szansę zmierzyć się z włoską Atalantą. Sturm Graz wygrał trzy kolejne mecze na swoim terenie, nie przegrywając żadnego z ostatnich 7 spotkań. Zespół Atalanty natomiast jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów we Włoszech. W tych rozgrywkach mają na swoim koncie dwie wygrane w dwóch dotychczasowych spotkań LE i zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy D.

Oba zespoły prezentują dobrą formę i mają swoje atuty. Ten pojedynek jest trudny do przewidzenia, ale ze względu na stabilność Atalanty i znacznie lepszych piłkarzy, możemy oczekiwać, że to oni będą bardziej dominującą drużyną na boisku. Czeka nas emocjonująca rywalizacja. Warto podkreślić bardzo ofensywną grę Atalanty. Ten ich styl nie tylko jest skuteczny, ale przede wszystkim podoba się kibicom.

Dla fanów piłki nożnej jest to doskonała okazja, aby poczuć dreszczyk emocji podczas oglądania meczu i jednocześnie spróbować swoich sił w typowaniu wyników.

Nasz typ w tym spotkaniu to zwycięstwo Atalanty po kursie 1.86 od Betcris  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w Betcris i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

Kliknij baner, aby skorzystać z promocji

BukmacherSturm GrazRemisAtalanta
Typ BETCRIS Bukmacher w Sturm Graz   przeciwko Atalanta 4.203.681.86
Typ LV Bet Bukmacher w Sturm Graz   przeciwko Atalanta 4.203.701.82
Typ Bukmacher superbet w Sturm Graz   przeciwko Atalanta 4.003.801.86
Typ Bet Fan Bukmacher w Sturm Graz   przeciwko Atalanta 4.053.751.83