Typ: Śląsk Wrocław wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 09.12.2023r.

Piłka nożna - Ekstraklasa

Nasz pierwszy typ na sobotę to pojedynek Śląska Wrocław, czyli lider tabeli, który stawi czoła drużynie walczącej o utrzymanie w lidze, Koronie Kielce. Jakiego meczu możemy się spodziewać? To nasza Ekstraklasa więc nie możemy spodziewać sie cudów, ale Śląsk gra doskonale więc, każdy ruch, każdy strzał może odmienić losy zawodów. Gospodarze cieszą się z pozycji lidera chociaż ostatnio jest nieco chwiejna, to w obliczu całego sezonu stanowi podziw. Do dnia dzisiejszego mają na koncie 11 zwycięstw i tylko 4 porażki. Daje im to solidne podstawy do wiary w ich dzisiejszy sukces. Korona, plasuje się na 14 miejscu i może nie imponuje wynikami, ale ostatnia wygrana z Legią daje nadzieję na ewentualne odbicie się od dna ligowej tabeli.

W tym spotkaniu oczywiście faworytem jest zespół Śląska Wrocław. Patrząc na obecną formę i sytuację w tabeli sugeruje, że gospodarze mogą dominować w ataku, wykorzystując każdą nadarzająca się okazję do strzelenia bramki. Czy niższa pozycja Korony w tabeli jest tylko chwilową zadyszką? Czy Śląsk potwierdzi swoją dominację na boisku? Przekonamy się już dzisiaj! Liczymy, że dla kibiców emocji nie zabraknie.

Stawiamy na zwycięstwo Śląska Wrocław po kursie 2,34 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherŚląsk WrocławRemisKorona Kielce
Typ Bukmacher etoto w Śląsk Wrocław  przeciwko Korona Kielce 2.342.363.17
Typ LV Bet Bukmacher w Śląsk Wrocław  przeciwko Korona Kielce 2.303.353.30
Typ Bukmacher superbet w Śląsk Wrocław  przeciwko Korona Kielce 2.253.403.30
Typ Bet Fan Bukmacher w Śląsk Wrocław  przeciwko Korona Kielce 2.323.203.05