Typ: Sevilla wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 20.09.2023r.

Piłka nożna - UEFA Champions League

Nadeszła wyczekiwana chwila, wśród kibiców już widać poruszenie. Do regularnych rozgrywek wraca Liga Mistrzów 2023/2024. My proponujemy drugi dzień rozgrywek, 1 kolejki i mecz Sevilii, która zmierzy się na swoim stadionie z Lens. Gospodarze poprzedniego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Pierwszą połowę rozgrywek, ubiegłego roku, kręcili się przy strefie spadkowej. Swoje wyniki zdołali poprawić dopiero na wiosnę, co dało 12 miejsce w tabeli. Mimo słabego sezonu w Hiszpani świetnie grali w Lidze Europy, gdzie pokonali w finale AS Romę i dzięki temu awansowali do Ligi Mistrzów. Lens to vice mistrz Francji, który sensacyjnie Ligue 1 zakończył tylko o punkt za wielkim PSG i powrócił do Ligi Mistrzów po 21 latach. W tym sezonie we Francji, po pięciu kolejkach mają zaledwie jeden punkt i nie wyglądają na gotowych do gry w LM.

Naszym zdaniem, jak i Bukmacherów faworytem w tym starciu jest zespół Sevilli. Oba zespoły mają różne style gry i strategie, co czyni ten mecz interesującym dla kibiców i osób zainteresowanych zakładami sportowymi.

Nasz typ to wygrana Sevilli po kursie 1.85 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherSevillaRemisLens
Typ Bukmacher superbet w Sevilla  przeciwko Lens 4.204,001,85
Typ LV Bet Bukmacher w Sevilla  przeciwko Lens 4.503.951,80
Typ BETCRIS Bukmacher w Sevilla  przeciwko Lens 4.403.901,81
Typ Bet Fan Bukmacher w Sevilla  przeciwko Lens 4.003,751,77