Typ: Lazio wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

12:30 - 15.01.2023r.

Piłka nożna

W niedzielę, 15 stycznia, czeka nas bardzo ciekawy pojedynek w Serie A. Już o 12:30 zagrają ze sobą drużyna z dołu tabeli Sassuolo oraz Lazio, które poluje na 2 miejsce w tabeli. Mecz wydaje się interesujący z uwagi na fakt że faworytem są gospodarze, ale obie drużyny nie prezentują się dobrze i przegrywają lub remisują swoje mecze. Czas na przełamanie, ale dla kogo?

Gospodarze tego spotkania, faktycznie są bez firmy. Daleko im do dobrej gry i skuteczności w strzelaniu goli. Mają za sobą ostatnie dwie porażki i nie wygląda aby z tym rywalem poszło im lepiej. Ratują się nad strefą spadkową ale czy to się jeszcze utrzyma po tym pojedynku?

Goście to na pewno silniejsza drużyna i mają więcej atutów po swojej stronie. Ostatnio zagrali dobrze i wygrywali, aby ostatecznie stracić bramkę w ostatniej minucie meczu i jedynie zremisować. Sądzimy że cierpliwość u nich się już skończyła i przyjadą po 3 punkty.

My proponujemy postawić, że Lazio wygra – po kursie – 2.20 w Noblebet (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w Noble bet z hasłem: „BFF” i odbierz BONUSY. Mamy sporo do zgarnięcia, rozpoczynająć od darmowego FreeBeta w aplikacji po 1500 zł w dodatkowych promocjach. Wykorzystaj wszystkie bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera oraz innych dostępnych na naszej stronie. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze we freebetach. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

FreeBet
Załóż konto w Noblebet
BukmacherSassuoloRemisLazio
Typ  w Sassuolo  przeciwko Lazio 3.203.752.20
Typ LV Bet Bukmacher w Sassuolo  przeciwko Lazio 3.203.752.20
Typ BETCRIS Bukmacher w Sassuolo  przeciwko Lazio 3.203.802.15
Typ Bet Fan Bukmacher w Sassuolo  przeciwko Lazio 3.203.802.18
Typ PZ BUK bukmacher typy w Sassuolo  przeciwko Lazio 3.203.802.15