Typ: Juventus wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:30 - 22.09.2023r.

Piłka nożna - Serie A

Nasz typ na sobotę to 5 kolejka Serii A. Sassuolo na własnym stadionie zagra z Juventusem, który w tym sezonie skupia się tylko na rozgrywkach ligowych. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Juve odjęli punkty, gdzie stracili możliwość gry w Chapions League. Stara Dama w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Na swoim koncie ma 3 zwycięstwa i remis 1:1 z Bologna. Obecnie zajmują drugie miejsce, tuż za Interem z dorobkiem 10 punktów. Gospodarze zajmują dopiero 17 lokatę i 3 punkty na koncie, W poprzednim sezonie uplasowali się na 13 miejscu, co dało spokojne utrzymanie się w lidze. W tym sezonie będą chcieli ponownie zapewnić sobie utrzymanie w najwyżej klasie. Początku sezonu nie mają najlepszego i póki co są blisko strefy spadkowej.

Patrząc na bilans bezpośrednich spotkań, Juve był lepszy w 3 z 5 spotkań z Sassuolo, ale w poprzednim sezonie przegrali tutaj 0:1. Teraz będą chcieć wziąć rewanż. Okazja ku temu jest doskonała, gdyż goście są w świetnej formie. Chcą walczyć o najwyższe cele i skupiają się na mistrzostwie. Juventus ma teraz dobrą formę, jeżeli uda się ją utrzymać do końca sezonu to śmiało może się bić o najwyższe cele. W tym miejscu przypomnijmy, że Napoli, Inter czy Lazio, walkę o ligowe punkty muszą łączyć z grą w europejskich pucharach. Oczywiście nie można skreślać gospodarzy, ale w tym spotkaniu są na przegranej pozycji, przy tak dobrej grze gości.

Nie może być inaczej jak zwycięstwo Juve po kursie 1,82 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherSassuoloRemisJuventus
Typ Bukmacher etoto w Sassuolo  przeciwko Juventus 4.183.891.82
Typ LV Bet Bukmacher w Sassuolo  przeciwko Juventus 4.484.101.80
Typ Bukmacher superbet w Sassuolo  przeciwko Juventus 4.204.001.80
Typ Bet Fan Bukmacher w Sassuolo  przeciwko Juventus 4.003.801.77