Typ: Besiktas wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

14:00 - 26.11.2023r.

Piłka nożna - Super Lig

Drugi typ jaki polecamy to liga turecka i 13 kolejka Super Lig w której zobaczymy Samsunspor i Basiktas. Gospodarze zajmują obecnie 19 lokatę, gdzie do tej pory zdobyli zaledwie 8 oczek. Co to im daje? To że teraz znajdują się w strefie spadkowej. W ostatnich pięciu kolejkach zanotowali dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. Po tej kolejce prawdopodobnie dopiszą kolejną porażkę, ponieważ Besiktas jest poza zasięgiem ich możliwości. Goście obecnie zajmują 5 lokatę i tak naprawdę nie ma różnicy punktowej między 3, a 6 miejscem, ponieważ wszyscy mają po 22 punkty. Po tym spotkaniu na pewno będzie przetasowanie w tabeli i Besiktas może wskoczyć na 3 lokatę w tabeli. Czy tak się stanie? Przekonamy się niedługo. Póki co goście muszą zrobić w tym kierunku pierwszy krok i wygrać zbliżający się pojedynek. Początek spotkania o godzinie 14:00.

W tym spotkaniu faworytem jest zespół Besiktasu, który jest na pewno lepszym zespołem, co pokazuje tabela i to spotkanie bez problemu powinni wygrać. Liczymy ze dopiszą sobie kolejne 3 punkty. Jeżeli chodzi o analizę pojedynków bezpośrednich między zespołami to nie możemy tego za bardzo porównać. Ostatni raz oba zespoły grały ze sobą 01.04.2012 roku i wtedy lepszą drużyną byli gospodarze wygrywając 1:0. Jak będzie tym razem?

W tym pojedynku proponujemy postawić na zespół Gości po kursie 2,20 od LvBet (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w LVBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherSamsunsporRemisBesiktas
Typ LV Bet Bukmacher w Samsunspor  przeciwko Besiktas 3.153.502.20
Typ Bukmacher superbet w Samsunspor  przeciwko Besiktas 3.303.502.15
Typ Bukmacher etoto w Samsunspor  przeciwko Besiktas 3.303.402.15