Typ: Śląsk Wrocław wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 28.10.2023r.

Piłka nożna -Ekstraklasa

Przed nami kolejna emocjonująca rywalizacja w Ekstraklasie, gdzie Ruch Chorzów podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Gospodarze w tym sezonie mierzą się z wieloma trudnościami w lidze. Po jedenastu kolejkach znajdują się dopiero na siedemnastym miejscu w tabeli. Mają na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo, cztery porażki oraz sześć remisów. Śląsk Wrocław ma znacznie lepsze wyniki. W dotychczasowych rozgrywkach zajmują drugie miejsce. Do tej pory Śląsk na swoim koncie ma osiem zwycięstw, dwie porażki i dwa remisy. To pokazuje, że jest drużyną z którą trzeba się naprawdę nagimnastykować, aby zdobyć trzy punkty.

Pojedynek pomiędzy tymi zespołami zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny będą dążyć do osiągnięcia sukcesu w typ spotkaniu i zapisaniu sobie trzech punktów. Patrząc na statystyki to przewagę ma Śląsk Wrocław, zarówno pod względem skuteczności strzeleckiej, jak i kontroli nad meczem. Dlatego proponujemy postawić na zwycięstwo gości. WKS to jeden z liderów tabeli I poczuli krew. Zdecydowanie po takim starcie sezonu ich apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeżeli nadal utrzymają tą formę to i zarząd i kibice będą celować w podium. Początek spotkania o 20:00

Naszym faworytem jest Śląsk Wrocław i tak właśnie stawiamy po kursie 2.66 od BetFan (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w BetFan i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherRuch ChorzówRemisŚląsk Wrocław
Typ Bet Fan Bukmacher w Ruch Chorzów   przeciwko Śląsk Wrocław 2.663.252.66
Typ LV Bet Bukmacher w Ruch Chorzów   przeciwko Śląsk Wrocław 2.753.452.65
Typ BETCRIS Bukmacher w Ruch Chorzów   przeciwko Śląsk Wrocław 2.693.392.61
Typ Bukmacher superbet w Ruch Chorzów   przeciwko Śląsk Wrocław 2.903.402.56