Typ: Jagiellonia Białystok wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

15:00 - 16.12.2023r.

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sobotnie typowanie zaczynamy od Ekstraklasy, gdzie w 19 kolejce, przed przerwą zimową zobaczymy Puszczę Niepołomice oraz Jagiellonię Białystok. Gospodarze zajmują 14 lokatę i na pewno muszą oglądać się za siebie, ponieważ przed strefą spadkową dzieli ich tylko jeden punkt. Jagiellonia Białystok zasiada na drugim miejscu z 37 oczkami. Można się pokusić o stwierdzenie że poznamy nowego lidera w tabeli. Jaga gra dobrze, szybko, a co najważniejsze strzela dużo bramek. Ich przeciwnik to taki zespol z którym powinni wygrywac, nawet na wyjeździe. Ekipa z Białegostoku poczuła krew i wiedzą że ten sezon może do nich należeć. Chcą utrzec nosa faworytom, wiec tu muszą zgarnąć całą pulę. Kurs jest atrakcyjny na ich zwycięstwo i my postaramy się to wykorzystać. Czy tak się stanie przekonamy się już nie długo. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:00.

W tym spotkaniu bez wątpliwości faworytem jest Jagiellonia Białystok i to właśnie oni powinni zainkasować 3 trzy punktu w tym pojedynku. Oba zespoły miały już okazje grać ze sobą w tym roku i oczywiście lepszą drużyną był zespół Jagielloni, który pokonał Puszczę 4:1. W tym spotkaniu również liczymy na dobry pojedynek i grad bramek.

Stawiamy na zwycięstwo Juventusu po kursie 1,86 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherPuszcza NiepołomiceRemisJagiellonia Białystok
Typ Bukmacher etoto w Puszcza Niepołomice  przeciwko Jagiellonia Białystok 4.163.801.86
Typ LV Bet Bukmacher w Puszcza Niepołomice  przeciwko Jagiellonia Białystok 4.104.101.85
Typ Bukmacher superbet w Puszcza Niepołomice  przeciwko Jagiellonia Białystok 4.203.801.85
Typ Bet Fan Bukmacher w Puszcza Niepołomice  przeciwko Jagiellonia Białystok 4.003.651.84