Typ: PSŻ Poznań +22,5

Najkorzystniejszy bukmacher

18:00 - 17.04.2023r.:

Żużel

Dziś wyjątkowo w poniedziałek o godzinie 18:00 ma odbyć się pojedynek żużlowy w 1 Lidze Żużlowej w Zielonej Górze. O punkty mają powalczyć Falubaz Zielona Góra oraz PSŻ Poznań. Jeżeli pogoda nie spłata figla to zobaczymy ten ciekawy mecz.

Znaleźliśmy w BetFan kurs na spory handicap bo aż +22,5 pkt dla gości. Patrząc na aktualny sezon to wszystkie mecze są bardzo wyrównane. Dopiero wczoraj Rzeszów wygrał30 punktami, a tak to każdy mecz trzymał kibiców w niepewności do ostatnich meczy.

Oczywiście wiadomo że faworytem są gospodarze i powinni pewnie wygrać, ale Poznań nie jest bez szans. Goście mają dobrze jeżdżących Lindbaecka, Łoktoajewa czy Siefelt-Salka. Do tego pozostali także dorzucą kilka punktów. Na pewno także Adrian Gała, który dostaje swoją szansę powinien pokazać na co go stać. Naszym zdaniem goście dojadą do linii 34 punktów, a tyle wystarczy im żeby ten typ został rozliczony jako wygrany.

Kurs może nie powala, ale w BetFan mamy najwyższą linię, pozostałe firmy bukmacherskie dają max +20,5. Śmiało możemy dokładać do jakiegoś kuponu AKO na dziś.

Falubaz to mocny rywal i u siebie powinni to pokazać, jednak pogoda nie pozwala aby trenowali i nie będą mieć handicapu swojego toru. Po stronie gości mamy jeszcze trenera Bajerskiego, który wykorzysta wszystkie możliwości aby nie przegrać za wysoko tego spotkania.

Stawiamy na gości z handicapem +22,5 punktów, po kursie od BetFan – 1.47

BukmacherFalubaz Zielona GóraRemisPSŻ Poznań
Typ Bet Fan Bukmacher w Falubaz Zielona Góra  przeciwko PSŻ Poznań 2.5001.47