Typ: Newcastle wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 10.01.2023r.

Piłka nożna

We wtorkowy wieczór zapraszamy na jeden z najciekawszych pojedynków w ćwierćfinale Pucharu ligi angielskiej, gdzie zagrają Newcastle z Leicester. Forma piłkarzy z drużyny gości daje wiele do życzenia patrząc na bilans trzech ostatnich porażek w Premier League. Jak widać Lisy nie mają powodów do radości, a po wtorkowym meczu nie będą mieli powodów do świętowania. Gospodarze rozgrywają jeden z najlepszych swoich sezonów w historii. Po osiemnastu rozegranych meczach zajmują 3 miejsce w Premier League.

Faworytem w tym spotkaniu zdecydowanie są gospodarze. Sroki będą bardzo trudnym zespołem do pokonania. Najlepszym dowodem na to jest ich ostatni mecz wyjazdowy w którym bezbramkowo zremisowali z liderującym Arsenalem. Motywacji piłkarzom Newcastle nie zabraknie ponieważ w ostatnich trzech meczach nie zaznali smaku porażki.

My stawiamy na zwycięstwo Newcastle po kursie 1,61 od Betfan. (kurs na czas dodawania typu)

Nie masz konta w Betfan? Skorzystaj z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera.Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze z promocji. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

BukmacherNewcastleRemisLeicester
Typ Bet Fan Bukmacher w Newcastle  przeciwko Leicester 1,613.955,30
Typ BETCRIS Bukmacher w Newcastle  przeciwko Leicester 1,544,106,20
Typ  w Newcastle  przeciwko Leicester 1,524,256,50
Typ LV Bet Bukmacher w Newcastle  przeciwko Leicester 1,594,005,75
Typ PZ BUK bukmacher typy w Newcastle  przeciwko Leicester 1,574,056,00