Typ: S.C. Braga wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

19:00 - 09.09.2023r.

Piłka nożna - Portugalia

Wracamy po krótkiej przerwie z typami, które naszym zdaniem mogą być ciekawe, a co najważniejsze trafne. Na dzisiaj, mimo meczów w eliminacjach Euro 2024, polecamy ligę portugalską. Zainteresował nas pojedynek Moreirense FC vs S.C. Braga! Gospodarze w tym sezonie zanotowali jedno zwycięstwo, jeden remis oraz jedną porażkę i po trzech meczach plasują się na dziesiątej pozycji. Goście zajmują tylko pozycje wyżej w tabeli od rywali, ale z tą samą ilością punktów zdobytych po trzech kolejkach. Braga jeżeli myśli w tym sezonie o takim samym wyniku jak w zeszłym roku, gdzie sezon skończyli na trzecim miejscu, z dorobkiem 78 punktów, muszą wygrywać takie pojedynki. Rywal jest w ich zasięgu, nawet na wyjeździe. Liczymy na dobry mecz, gdzie powinniśmy zobaczyć kilka bramek.

Statystyki bezpośrednich pojedynków obu drużyn to 26 meczów, w których Gospodarze świętowali sukces w 4 meczach natomiast Braga wygrywała aż 16 razy, a 6 kończyło się remisem. Ostatni raz drużyny grały przeciwko sobie 10.11.2022, gdzie spotkanie skończyło się zwyciestwem 2:1 Bragi. Jak będzie tym razem i która drużyna będzie lepsza przekonamy się już dzisiaj. Początek spotkania o 19:00.

Naszym zdaniem Braga jest lepszą drużyną, która w tym pojedynku zdecydowanie wygra. Najlepszy kurs 1.95 od Superbet

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherMoreirense FCRemisS.C. Braga
Typ Bukmacher superbet w Moreirense FC  przeciwko S.C. Braga 3.703.701.91
Typ LV Bet Bukmacher w Moreirense FC  przeciwko S.C. Braga 3.803.801.90
Typ BETCRIS Bukmacher w Moreirense FC  przeciwko S.C. Braga 3.853.831.94
Typ Bet Fan Bukmacher w Moreirense FC  przeciwko S.C. Braga 9.703.701.93