Typ: Sevilla wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 09.12.2023r.

Piłka nożna - LaLiga

Jako drugi mecz na sobotni wieczór proponujemy zmagania w LaLiga, która nie przestaje dostarczać emocji. Zbliżający się mecz pomiędzy Mallorcą a Sevillą jest kolejną okazją dla kibiców i typerów na zaciętą rywalizację. W tej konfrontacji obie drużyny mają sporo do udowodnienia szczególnie, że zajmują miejsca blisko strefy spadkowej. Gospodarze prezentują stabilna formę w ostatnich spotkaniach, jednak ich pozycja w tabeli nie daje zadowolenia. Znajdują się obecnie na 17 miejscu, z jednym zwycięstwem na swoim koncie. Goście również nie mają czym się pochwalić ponieważ znajdują się tylko dwa oczka wyżej niż Mallorca, ale potencjał na pewno mają większy.

Naszym faworytem w tym spotkaniu jest Sevilla. Patrząc na statystyki, goście posiadają zdecydowaną przewagę w kazdym meczu, wposiadaniu piłki oraz liczbie oddanych strzałów, zarówno celnych jak i niecelnych. Co może być kluczowe w nadchodzącym meczu? Analizując formę obu drużyn i statystyki, można przypuszczać, że spotkanie może obfitować w akcje ofensywne, zwłaszcza ze strony gości, którzy będą chcieli wykorzystać swoją przewagę. Sevilla posiada bardziej doświadczonych piłkarzy a co za tym idzie mogą zaskoczyć w każdej chwili. Oba zespoły miały okazję grać ze sobą na początku tego roku i lepszą drużyną był zespół Sevilli, który wygrał 2:0. Jak skończy się ten pojedynek? Przekonamy się już niedługo. Początek spotkania o 21:00.

Proponujemy postawić kupon na zwycięstwo Sevilli po kursie 3,00 od LvBet (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w LVBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherMallorcaRemisSevilla
Typ LV Bet Bukmacher w Mallorca  przeciwko Sevilla 2.603.102.20
Typ Bukmacher superbet w Mallorca  przeciwko Sevilla 2.703.202.80
Typ Bukmacher etoto w Mallorca  przeciwko Sevilla 2.673.192.84