Typ: Monaco wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

13:00 - 17.09.2023r.

Piłka nożna - Ligue 1

Na niedzielę proponujemy dwa typy. Pierwszy, który naszym zdaniem warto się zainteresować to 5 kolejka Ligue 1 i pojedynek Lorient vs Monaco. Gospodarze po 4 rundach zajmują odległe 11 miejsce i początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Na koncie mają jedną wygraną, dwa remisy oraz jedną porażkę. Ulegli aż 0:3 z Le Havre co na pewno bardzo ich zabolało. Monaco sezon zaczęło bardzo dobrze obecnie zasiada w fotelu lidera i do tej pory nie zaznali goryczy porażki. Mają trzy zwycięstwa i jeden remis. Po tym pojedynku powinni dopisać kolejne 3 punkty.

Przypomnijmy bezpośrednie pojedynki, które odbyły się w tym roku, to remis w styczniu 1:1 oraz wygrana w kwietniu przez dzisiejszych faworytów 3:1. W tym spotkaniu to Monaco powinno zgarnąć 3 punkty i strzelić kilka bramek. Ich firma jest bardzo wysoka i muszą to wykorzystać. Oczywiście gospodarzy nie można skreślać, ale w tym spotkaniu będą musieli mocno się napracować, a wręcz stanąć na wyżynach swoich możliwości, jeżeli chcą powstrzymać rywali.

Proponujemy postawić zakład na zwycięstwo Monako po kursie 1,81 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherLorientRemisMonaco
Typ Bukmacher etoto w Lorient  przeciwko Monaco 4.213.991.81
Typ LV Bet Bukmacher w Lorient  przeciwko Monaco 4.404.051.80
Typ Bukmacher superbet w Lorient  przeciwko Monaco 4.204.051.80
Typ Bet Fan Bukmacher w Lorient  przeciwko Monaco 4.153.951.80