Typ: Antwerp wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:45 - 18.08.2023r.

Piłka nożna - Belgia

Rozpoczynamy kolejny weekend i startujemy z typami już od piątku. Na początek pojedynek w lidze belgijskiej gdzie stawiamy na zwycięstwo Antwerpii!

W tym pojedynku faworytem jest drużyna gości. Bukmacherzy także tak uważają dlatego kurs na przyjezdnych może nie jest bardzo wysoki, ale i tak dobry do postawienia. Aktualnie kurs spada i zapewne do samego meczu jeszcze trochę poleci niżej. Antwerpia to mocna drużyna, co pokazał poprzedni sezon. Do samego końca liczyli się w walce o najwyższe cele w lidze. Sezon rozpoczęli bardzo dobrze bo od zwycięstwa i dlatego mocna na nich liczymy także dziś.

Gospodarze to taki przeciętniak ligi. Czasami coś im wyjdzie. Zdecydowanie mają mniejsze szanse dziś na zwycięstwo i na pewno każdy urwany punkt będzie ich cieszyć. W tym sezonie na pewno znów będą mocno walczyć o utrzymanie. Na start sezonu przegrali, a i mecze towarzyskie nie napawały pozytywnie. Dziś powalczą, ale i tak ostatecznie przegrają z faworytem z Antwerpii.

Antwerp wygra!

W tym pojedynku stawiamy na Antwerpię. Goście powinni strzelić kilka bramek i wygrać ten mecz. Najlepszy kurs macie w SUPERBET!

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherLeuvenRemisAntwerp
Typ Bukmacher superbet w Leuven  przeciwko Antwerp 4.604.201.70
Typ LV Bet Bukmacher w Leuven  przeciwko Antwerp 4.854.251.65
Typ  w Leuven  przeciwko Antwerp 5.003.951.69
Typ Bet Fan Bukmacher w Leuven  przeciwko Antwerp 4.604.001.69