Typ: Leicester wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

13:00 - 06.08.2023r.

Piłka nożna - Chamionship

Niższa liga angielska wraca do gry! W Championship drużyny rozpoczynają walkę o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, a my wierzymy że Leicester będzie chciał szybko tam wrócić.

W tym pojedynku faworytem są oczywiście gospodarze, których według bukmacherów stać na zwycięstwo. My także uważamy że Leicester City stać aby wygrać pierwszy pojedynek przed własną publicznością. Drużyna ma ogromne aspiracje aby wrócić do Premier League. Na pewno dysponują lepszym składem i możliwościami finansowymi. Liczymy że już w pierwszym meczu pokażą na co ich stać i wysoko wygrają.

Goście z pewnością będą się bronić i celem nr 1 będzie utrzymanie jak najdłużej wyniku 0:0. Dodatkowo będą chcieć grać z kontry, tylko czy rywal im na to pozwoli? Coventry to typowy średniak, który będzie zdobywać punkty głównie na swoim boisku.

Leicester City wygra!

W tym pojedynku stawiamy na Leicester City. Gospodarze powinni strzelić kilka bramek i wygrać ten mecz. Najlepszy kurs macie w LVBET!

Załóż konto w LVBET i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherLeicester CityRemisCoventry City
Typ LV Bet Bukmacher w Leicester City  przeciwko Coventry City 1.804.55.0
Typ  w Leicester City  przeciwko Coventry City 1.754.454.85
Typ Bukmacher etoto w Leicester City  przeciwko Coventry City 1.743.854.40