Typ: Lech Poznań wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

17:30 - 26.11.2023r.

Piłka nożna - Ekstraklasa

Tym razem przenosimy się do naszej Ekstraklasy. W ostatnim niedzielnym pojedynku 16 kolejki Lech Poznań podejmie na własnym boisku Widzewa Łódź. Kolejorz obecnie zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli ze stratą czterech punktów do lidera. W ostatnim hitowym starciu z Legią Warszawa, w którym padł remis 0:0, poznański zespół przedłużył do sześciu swoją serię meczów bez porażki w lidze. Ośmiokrotny mistrz Polski nie przegrał z Widzewem już od siedmiu meczów. Dodatkowo Lech wygrał sześć z ośmiu spotkań przed własną publicznością w tym sezonie i na pewno będą chcieli powiększyć ten bilans. Przed tą kolejką Widzew znajduje się na 9 miejscu z dorobkiem 19 oczek. Łodzianie na pewno tak tanio skóry nie sprzedadzą. Zarówno w poprzednim sezonie, jak i w obecnym pokazywali już wielokrotnie, że nie należy ich lekceważyć. Dlatego możemy spodziewać się interesującego spotkania, w którym powinno paść kilka bramek.

Lech Poznań faworytem spotkania

Naszym faworytem w tym spotkaniu jak i bukmacherów jest zespół Lecha Poznań. Oba zespoły miały okazję grać ze sobą na początku roku, gdzie oczywiście lepszą drużyną był Kolejorz, który na wyjeździe pokonał Widzewa 2:1. Jak będzie tym razem i jakim wynikiem skończy się ten pojedynek? Przekonamy się już w niedzielę. Początek spotkania o 17:30. Wszystkich, którzy interesują się piłką, zapraszamy do kibicowania swoim drużynom.

Nasz faworyt do zwycięstwa jest zespół Lecha Poznań po kursie 1.62 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Skorzystaj z kodów promocyjnych

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherLech PoznańRemisWidzew Łódź
Typ Bukmacher superbet w Lech Poznań   przeciwko Widzew Łódź 1.534.406.50
Typ LV Bet Bukmacher w Lech Poznań   przeciwko Widzew Łódź 1.474.507.50
Typ BETCRIS Bukmacher w Lech Poznań   przeciwko Widzew Łódź 1.504.606.00
Typ Bet Fan Bukmacher w Lech Poznań   przeciwko Widzew Łódź 1.524.155.90