Typ: Young Boys wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:00 - 16.12.2023r.

Piłka nożna - Super League

Kolejny typ na sobotę jaki polecamy to coś wyjątkowego z Superbet League! W tym pojedynku zobaczymy Lausanne Ouchy oraz ich rywali Young Boys. Będzie to starcie lidera tabeli z zespołem który zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Dlaczego uważamy ten mecz za wyjątkowy? Ponieważ goście są w gazie a Gospodarze nie, ale to nie znaczy że będzie łatwo. Nawet bukmacherzy dają wysoki kurs na przyjezdnych, bo często się zdarza iż faworyt lekceważy takiego rywala, a kopciuszek staje na wysokości zadania i potrafi wygrać. Gospodarze nie mają powodu do radości nie dosyć, że zajmują ostatnią lokatę to do tej pory uzbierali tylko 11 oczek. W 5 ostatnich pojedynkach zanotowali remis 1:1 z zespołem o jedną lokatę wyżej na której zasiada Basel, a reszta meczy to pasmo porażek. W tym spotkaniu również nie widać nadziei żeby miało to się zmienić ponieważ podejmują lidera, który jest w dobrej formie. Goście jak już wspomnieliśmy prędzej, zasiadają w fotelu lidera i póki co na pewno to się nie zmieni. Mają 4 punktową przewagę nad drugim zespołem w lidze Zurich i chcąjeszcze powiększaćtąprzewagę. Naszym zdaniem to spotkanie może być jednostronne i będziemy oglądać dominację gości.

Faworytem w tym pojedynku jest oczywiście Young Boys, który bez dużego problemu powinien wygrać ten mecz, dopisując sobie kolejne 3 oczka. Oczywiście jak w każdym pojedynku nie można lekceważyć słabszych przeciwników, ale naszym zdaniem w tym spotkaniu nie mają najmniejszych szans na zwycięstwo. Oba zespoły grały już ze sobą w tym roku i każdy pojedynek kończył się zwycięstwem Young 1:0 i 0:5.

Stawiamy na zwycięstwo Young Boys po kursie 1.95 od SUPERBET (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherLausanne OuchyRemisYoung Boys
Typ Bukmacher superbet w Lausanne Ouchy  przeciwko Young Boys 3.503.901.95
Typ Bukmacher etoto w Lausanne Ouchy  przeciwko Young Boys 3.453.851.91
Typ LV Bet Bukmacher w Lausanne Ouchy  przeciwko Young Boys 3.603.801.88
Typ Bet Fan Bukmacher w Lausanne Ouchy  przeciwko Young Boys 3.403.801.91