Typ: Anderlecht wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 17.09.2023r.

Piłka nożna - Jupiler Pro League

Kolejny typ, który nas zainteresował i chcemy Wam go zaproponować, to rozgrywki w belgijskiej Jupiler League. W 7 kolejce zagra Kortrijk z faworyzowanym Anderlechtem. Gospodarze jak się nie obudzą i nie zaczną wygrywać mogą być pewni spadku po tym sezonie. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i po 6 kolejkach uzbierali tylko 1 punkcik, w meczu z St. Liege. Jedyny remis na ich koncie 1:1, to dramatycznie mało. Anderlecht pewnie dąży do celu i po 6 kolejkach zajmuje 2 miejsce w tabeli, tuż za liderem Gent. Do tej pory uzbierali 13 oczek, gdzie w 6 meczach wygrali 4, raz zremisowali oraz 1 przegrali.

Kortrijk naszym zdaniem w tym meczu nie da rady wygrać ani zgarnąć jakichkolwiek punktów. Drużyna gości gra w tym sezonie naprawdę dobrze i będą zmotywowani aby ten pojedynek zakończyć na swoją korzyść. Zajrzyjmy do pojedynków bezpośrednich obu zespołów. W zeszłym roku w dwóch meczach lepszy był zespół gości, a pojedynek, który odbył się w tym roku zakończył się remisem 2:2. W każdym z tych 3 pojedynków padało dużo bramek i liczymy że tym razem również zobaczymy grad goli.

Nie może być inaczej jak zwycięstwo Anderlechtu, gdzie najlepszy kurs to 1.70 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherKortrijkRemisAnderlecht
Typ Bukmacher superbet w Kortrijk  przeciwko Anderlecht 4.504,201,70
Typ LV Bet Bukmacher w Kortrijk  przeciwko Anderlecht 4.704,351,65
Typ BETCRIS Bukmacher w Kortrijk  przeciwko Anderlecht 4.504,201,65
Typ Bet Fan Bukmacher w Kortrijk  przeciwko Anderlecht 4.304,051,69