Typ: Feyenoord wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

14:30 - 12.02.2023r.

Piłka nożna

W niedzielne popołudnie proponujemy 21 kolejkę Eredivision. Piłkarze Heerenveen zmierzą się u siebie z Feyenoordem. Faworytem w tym spotkaniu są goście, którzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Co za nimi przemawia? Na przyklad to że mają bardzo dobry bilans meczów wyjazdowych. Na pięć pojedynków wygrali trzy a dwa zremisowali. Heerenveen aktualnie zajmuje 7 miejsce w tabeli. Ostatnie pojedynki tej drużyny to dwa wygrane, jeden remis oraz dwie porażki. Drużynę gospodarzy czeka bardzo trudne spotkanie, ponieważ ich rywal jest jednym z kandydatów do wywalczenia tytułu mistrzowskiego.

Ostatni raz oba zespoły spotkały się w ubiegłym roku, gdzie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Goście ostatnio nie są w formie co pokazuje zeszłotygodniowy pojedynek. Przegrali u siebie z zespołem Vitesse 1:3. Jednak tym razem motywacji piłkarzom Feyenoordu nie zabraknie ponieważ w ostatnich pięciu meczach nie zaznali smaku porażki.

My stawiamy na zwycięstwo zawodników Feyenoordu po kursie 1,73 od BETFAN (kurs w momencie dodania typu).

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Betfan to nie ma na co czekać. Firma oddaje w Wasze ręce wiele możliwości do typowania zakładów sportowych, ale nie tylko. Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. Do dyspozycji mamy wysokie bonusy oraz wiele ciekawych promocji do wykorzystania na w formie Freebeta! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherHeerenveenRemisFeyenoord
Typ Bet Fan Bukmacher w Heerenveen  przeciwko Feyenoord 4.703,851,73
Typ BETCRIS Bukmacher w Heerenveen  przeciwko Feyenoord 5,003,931,68
Typ Bukmacher etoto w Heerenveen  przeciwko Feyenoord 4.603.801.72
Typ Bukmacher superbet w Heerenveen  przeciwko Feyenoord 4.753.901,72
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Heerenveen  przeciwko Feyenoord 4.603.751.70
Typ LV Bet Bukmacher w Heerenveen  przeciwko Feyenoord 4.553.951,72
Typ PZ BUK bukmacher typy w Heerenveen  przeciwko Feyenoord 4,703,801,66