Typ: Athletic wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:15 - 10.12.2023r.

Piłka nożna - Liga hiszańska

Kolejny pojedynek jaki proponujemy to 16 kolejka LaLiga. Estadio Nuevo Los Carmenes stanie się areną zmagań między lokalnym zespołem Granada a Athletic Bilbao. To starcie zainteresuje nie tylko fanów futbolu, lecz również społeczność zakładów sportowych. Gospodarze obecnie zajmują 19 miejsce w tabeli i zmagają się z trudnościami w tym sezonie. Na 15 rozegranych meczy zdołali wygrać tylko 1 doznając 4 porażki i notując 10 remisów. Forma Granady jest słaba, co potwierdził ostatni mecz z Realem Madryt, który przegrali 0:2. Na pewno w lepszych nastrojach są zawodnicy Athletic Bilbao, którzy zajmują 5 pozycję i na 15 spotkań zanotowali 8 zwycięstw, 3 remisy i tylko 4 porażki. Ostatni pojedynek z Rayo, gdzie wygrali 3:0 świadczy o dobrej formie drużyny.

Patrząc na kursy jakie proponują legalni bukmacherzy, w meczu Granada – Athletic Bilbao, faworytem spotkania jest drużyna z Bilbao i to oni mają największe szanse na dodanie kolejnych trzech punktów do swojego konta. Nie zapominajmy, że football bywa nieprzewidywalny, a solidna taktyka i odrobina szczęścia ze strony gospodarzy może skomplikować sprawę faworytom. Liczymy na dobry pojedynek i sporo bramek. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 16:15.

Stawiamy na zwycięstwo gości po kursie 1,67 od SUPERBET!

Stawiamy na zwycięstwo Athletic po kursie 1.67 od SUPERBET (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherGranadaRemisAthletic Bilbao
Typ Bukmacher superbet w Granada  przeciwko Athletic Bilbao 5.004.201.67
Typ Bukmacher etoto w Granada  przeciwko Athletic Bilbao 4.754.001.66
Typ LV Bet Bukmacher w Granada  przeciwko Athletic Bilbao 5.054.201.65
Typ Bet Fan Bukmacher w Granada  przeciwko Athletic Bilbao 4.703.901.66