Typ: Poniżej 2.5 gola

Najkorzystniejszy bukmacher

21:30 - 28.10.2023r.

Piłka nożna - Liga Portugal

Kolejny typ na sobotę to 9 kolejka portugalskiej Liga Portugal, gdzie Gil Vincente zagra z Braga. Goście obecnie zajmują 4 lokatę w tabeli z 16 punktami na koncie. Braga w meczach o punkty od 3 meczów jest niepokonana, z powodzeniem radzi sobie nie tylko w Liga Portugal, ale również w Lidze Europy. Naszym zdaniem gości nie tylko stać na walkę o zwycięstwo, ale też spokojnie na bardzo dobra i dojrzałą grę. Gil Vicente to obecnie 9 zespół ligi, gdzie zdobyli 9 punktów. Goście w obecnej dyspozycji wydają się dla gospodarzy zespołem poza zasięgiem.

Pojedynki bezpośrednie również wskazują, że faworytem w tym spotkaniu jest zespół Bragi. Ostatnie pojedynki, które rozegrali to dwa zwycięstwa gości po 1:0 i jedna porażka również 0:1. Liczymy na dobry mecz w którym powinniśmy zobaczyć bezpieczną grę gości. Ich plan na dziś to strzelić szybko gola i utrzymać wynik do końca. Po meczu w Europie nie maja czasu na regeneracje wiec trzeba poskładać wszystko taktycznie. Skoro w ich meczach zazwyczaj pada 1 gol lub max 2 to my także stawiamy na takie rozwiązanie. Start spotkania o 21:30

W tym meczu stawiamy poniżej 2,5 gola po kursie 2,55 od LvBet (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w LVBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherGil VincenteRemisBraga
Typ LV Bet Bukmacher w Gil Vincente  przeciwko Braga 2.451.55
Typ Bukmacher superbet w Gil Vincente  przeciwko Braga 2.351.60
Typ Bukmacher etoto w Gil Vincente  przeciwko Braga 2.251.57