Typ: Genoa wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:45 - 16.01.2023r.

Piłka nożna

W poniedziałek zainteresowaliśmy się pojedynkiem w Serie B czyli starciem Genoa kontra Venezia. Faworytem bukmacherów są gospodarze, ale nie spodziewamy się gradu bramek. Mimo wszystko mecz powinien się podobać bo to gospodarze są wysoko w tabeli i na pewno chcą wywalczyć kolejne 3 punkty.

Genoa to 4 drużyna w 2 lidze włoskiej. Cały czas marzą o powrocie do elity i na pewno takie pojedynki jak w poniedziałek powinni wygrywać na swoim terenie. Są faworytami firm bukmacherskich i kurs spada. My liczymy że wygrają skromnie 1:0 co przybliży ich do najlepszej trójki ligi. Na 5 ostatnich meczy aż3 razy pokonali swojego rywala i sądzimy że tym razem będzie podobnie.

Goście to drużyna z 18 miejsca w lidze. Niestety, muszą myśleć o utrzymaniu bo na więcej nie będzie ich stać w tym sezonie. Przed nimi ciężki mecz i doskonale o tym wiedzą. Choć mają podobną liczbę goli strzelonych jak ich rywale to jednak obrona u nich kuleje. Na pewno będą chcieli zagrać dobry mecz i wywieść chociaż remis, ale o to będzie bardzo trudno.

My proponujemy postawić, że Genoa wygra – po kursie – 1.67 od Fuksiarza (kurs na czas dodawania typu)

Jeżeli nie masz jeszcze konta we Fuksiarzu to koniecznie załóż i odbierz BONUSY. Wykorzystaj wszystkie bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera oraz innych dostępnych na naszej stronie. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze we freebetach. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

BukmacherGenoaRemisVenezia
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Genoa  przeciwko Venezia 1.673.555.00
Typ  w Genoa  przeciwko Venezia 1.673.555.55
Typ LV Bet Bukmacher w Genoa  przeciwko Venezia 1.673.555.55
Typ BETCRIS Bukmacher w Genoa  przeciwko Venezia 1.653.605.10
Typ Bet Fan Bukmacher w Genoa  przeciwko Venezia 1.653.605.00
Typ PZ BUK bukmacher typy w Genoa  przeciwko Venezia 1.643.655.20