Typ: Juventus wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:45 - 15.12.2023r.

Piłka nożna - Seria A

Na piątkowy wieczór proponujemy 16 kolejkę, w ramach Seria A, gdzie Genoa podejmować będzie u siebie Juventus. Jest to pojedynek drużyn, które różnią się zarówno pozycją w tabeli jak i formą prezentowaną w ostatnich tygodniach. Gospodarze w bieżącym sezonie prezentują słabszą formę. Pozycja w dolnej części tabeli, słaba gra (ostatnio przegrali z Monzą 1:0), nie napawa optymizmem. Juventus to prawdziwe przeciwieństwo swoich rywali. Obecnie zajmują drugą pozycję w lidze i są w dobrej formie. Potwierdzają to ostatnimi zwycięstwami, między innymi z silnym Napoli 1:0. W tym pojedynku bez problemu powinni zainkasować kolejne 3 punkty.

Mając na uwadze formę i skuteczność obu drużyn, można śmiało powiedzieć, że Juventus jest faworytem w tym spotkaniu! Powinien przejąć inicjatywę i narzucić swój styl gry od pierwszych minut. Liczymy na dobry pojedynek w którym powinno paść kilka bramek. Zespół z Turynu ewidentnie poluje na fotel lidera, ale za rywala mają Inter Mediolan. Rywal jest w ich zasięgu, potem trzeba tylko czekać na to jak odpowie Inter, który ma mocnego rywala w tym tygodniu i będzie łatwo o potknięcie. Stara Dama ma swój cel i to już trzeci piątek z rzędu, w którym postarają się o komplet punktów.

Stawiamy na zwycięstwo Juventusu po kursie 1,86 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherGenoaRemisJuventus
Typ Bukmacher etoto w Genoa  przeciwko Juventus 4.923.341.86
Typ LV Bet Bukmacher w Genoa  przeciwko Juventus 5.103.331.85
Typ Bukmacher superbet w Genoa  przeciwko Juventus 5.003.401.85
Typ Bet Fan Bukmacher w Genoa  przeciwko Juventus 4.753.251.82