Typ: Francja wygra pierwszą połowę i cały mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 04.12.2022r.

Piłka nożna

W niedzielę czeka nas najważniejszy mecz na tych mistrzostwach. Polska zagra z Francją w 1/8 finału MŚ. Na co możemy liczyć? Na pewno na ciekawe widowisko i na pewno mocne uderzenie od pierwszej minuty Francuzów. To Mistrzowie Świata muszą wygrać aby myśleć o obronie tytułu, nasi zawodnicy mogą…w końcu pokazać się z lepszej strony. Nie mamy czego bronić, trzeba zagrać odważnie i do przodu.

My stawiamy oczywiście na zwycięstwo Francuzów, ale kurs na takie rozwiązanie nie jest za duży. Dlatego postaraliśmy się i znaleźliśmy lepszy kurs na to że Francuzi wygrają pierwszą połowę oraz cały mecz. Tu kurs jest już lepszy, a my sądzimy że faworycie szybko strzelą bramkę i będą kontrolować pojedynek już do samego końća.


Jeżeli macie ochotę oglądać mecz z nutką adrenaliny to proponujemy postawić zakład na ten pojedynek. Na naszej stronie macie dostępne banery różnych firm oraz opisane bonusy i promocje. Sprawdź się rejestrując konto i odbierając darmowe Freebety oraz pozostałe promocje. Wpłać pierwszy raz i otrzymaj nawet do 300% dodatkowej gotówki. Obstawiaj zakłady tylko w legalnych firmach bukmacherskich!

BukmacherFrancjaRemisPolska
Typ Bet Fan Bukmacher w Francja  przeciwko Polska 1.9000
Typ BETCRIS Bukmacher w Francja  przeciwko Polska 1.8700
Typ Bukmacher etoto w Francja  przeciwko Polska 1.8500