Typ: Anderlecht wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 30.09.2023r.

Piłka nożna - Jupiler League

Drugi typ na sobotę to 9 kolejka Jupiler League i pojedynek Eupen vs Anderlecht. Gospodarze ostatnich 3 kolejek nie mogą zaliczyć do udanych ponieważ wszystkie przegrali. Ta kolejka również nie będzie dla nich dobra, ponieważ podejmują 4 drużynę w tabeli, która na 8 kolejek została pokonana tylko raz przez Royal Union SG 2:0. Oczywiście nie stawiamy Eupen na pozycji straconej, gdyż żeby oddalić się od strefy spadkowej muszą zacząć wygrywać. Anderlecht naszym zdaniem jedzie po pewne zwycięstwo i 3 punkty. Jak już wcześniej napisaliśmy, goście do tej pory ulegli tylko raz. Po tym meczu mają szansę na wskoczenie do pierwszej trójki w tabeli. Czy to się im uda ? przekonamy się dzisiaj. Początek spotkania o 16:00.

Naszym faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście zespół Anderlechtu. Ostatni pojedynek miedzy nimi, który odbył się w tym roku zakończył się zwycięstwem dzisiejszych faworytów 0:1. Liczymy na dobry mecz w którym powinniśmy zobaczyć kilka bramek.

Nasz typ to wygrana Anderlechtu po kursie to 1.75 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherEupenRemisAnderlecht
Typ Bukmacher superbet w Eupen  przeciwko Anderlecht 4.404,201,75
Typ LV Bet Bukmacher w Eupen  przeciwko Anderlecht 4.754.051,67
Typ BETCRIS Bukmacher w Eupen  przeciwko Anderlecht 4.503.921,68
Typ Bet Fan Bukmacher w Eupen  przeciwko Anderlecht 4.203,951,72