Typ: Lille wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

15:00 - 10.12.2023r.

Piłka nożna - Liga Francuska

Nasza propozycja na niedzielę to 15 kolejka Ligue 1 i pojedynek Clermont z Lille. Gospodarze obecnie zajmują 17 pozycję. Do tej pory zdobyli tylko 10 punktów, a co za tym idzie znajdują się w strefie spadkowej. Jeżeli nie chcą opuścić najlepszej ligi muszą zacząć wygrywać i punktować. Natomiast zespół gości zajmuje wysokie 4 miejsce w tabeli i od pięciu kolejek nie zaznał goryczy porażki. W tym pojedynku nie powinni mieć problemu ze zwycięstwem i dopisaniem sobie 3 oczek. To powinno dać awans do pierwszej 3. Oczywiście żeby tak się stało pozostałe pojedynki muszą się zakończyć po ich myśli. Liczymy na dobry pojedynek, gdzie powinniśmy zobaczyć kilka bramek.

W meczu Clermont – Lille zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa jest drużyna gości i każdy inny wynik tego meczu niż ich pewne zwycięstwo, w tym spotkaniu, będzie bardzo dużą niespodzianką. Gospodarzy nie można oczywiście lekceważyć ponieważ znajdują się w strefie spadkowej i każda kolejna porażka zbliży ich do opuszczenia najwyższej ligi. Początek spotkania o 15:00.

Stawiamy na zwycięstwo Lille po kursie 1.75 od SUPERBET!

Stawiamy na zwycięstwo Lille po kursie 1.75 od SUPERBET (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherClermontRemisLille
Typ Bukmacher etoto w Clermont  przeciwko Lille 5.003.701.69
Typ LV Bet Bukmacher w Clermont  przeciwko Lille 5.203.801.70
Typ Bukmacher superbet w Clermont  przeciwko Lille 5.003.751.75
Typ Bet Fan Bukmacher w Clermont  przeciwko Lille 4.903.601.71