Typ: Lens wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

17:00 - 25.11.2023r.

Piłka nożna - Ligue 1

Po tygodniowej nieobecności wracamy z naszymi propozycjami do typowania wyników. Jako pierwszy na głęboką wodę leci, 13 kolejka Ligue 1 i mecz pomiędzy drużynami Clermont i Lens. Gospodarze to drużyna, której sezon w Ligue 1 jest dość trudny. Do tej pory zanotowali tylko dwa zwycięstwa w jedenastu rozegranych meczach. Zajmują aktualnie siedemnaste miejsce, ale ich ostatnia forma daje nadzieję na poprawę. Goście obecnie zajmują szóste miejsce, gdzie osiągnęli cztery zwycięstwa, cztery remisy i 4 porażki. Możemy oczekiwać pojedynku, w którym obie strony będą miały swoje okazje do zdobycia goli. Oba zespoły są w stanie strzelać bramki, ale mają również problemy z zachowaniem czystego konta. Dlatego uważamy ze przed nami bardzo emocjonujące spotkanie z kilkoma bramkami.

Lens – naszym faworytem spotkania

Analizując pojedynki bezpośrednie, to ostatni odbył się 12 marca tego roku i zakończył się wysokim zwycięstwem Lens 4:0. Dlatego, naszym jak i bukmacherów faworytem do zwycięstwa i zgarnięcia 3 punktów, jest zespół gości. Liczymy na dobry pojedynek, gdzie powinniśmy zobaczyć kilka bramek.

Stawiamy na zwycięstwo Lens po kursie 2.05 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Sprawdź nasze bonusy bukmacherskie

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherClermontRemisLens
Typ Bukmacher superbet w Clermont  przeciwko Lens 3.803.502.05
Typ LV Bet Bukmacher w Clermont  przeciwko Lens 3.853.552.00
Typ BETCRIS Bukmacher w Clermont  przeciwko Lens 3.803.472.00
Typ Bet Fan Bukmacher w Clermont  przeciwko Lens 3.3533.352.01