Typ: Sevilla wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 28.10.2023r.

Piłka nożna - LaLiga

Teraz przenosimy się do kolejnych rozgrywek w hiszpańskiej LaLiga, gdzie czeka nas emocjonujące spotkanie pomiędzy Cadiz a Sevillą. Cadiz w tym sezonie prezentuje się słabo. Zajmuje aktualnie 16 miejsce, gdzie zanotowało 2 zwycięstwa, 3 porażki i 5 remisów. Biorąc pod uwagę zawieszenie Roberta Navarro, gospodarze w tym meczu na pewno nie są faworytem do zwycięstwa. W tak osłabionym składzie zespołowi trudno będzie zanotować dobrą skuteczność. Goście prezentują się nieco lepiej od gospodarzy. Zajmują obecnie 13 miejsce w tabeli notując 2 zwycięstwa, 3 porażki i 4 remisy w 9 meczach. Sevilla zaprezentowała się dobrze w ostatnim spotkaniu, remisując 1:1 z Realem Madrid. Warto również przypomnieć, że w ostatnim spotkaniu na tym obiekcie Los Sevillianos pokonali Cadiz 2:0.

Biorąc pod uwagę aktualną formę obu drużyn oraz wyniki statystyczne można przewidzieć, że Sevilla ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Ich stabilność i skuteczność strzałów mogą okazać się kluczowe w ostatecznym rezultacie. Oczywiście nie można skreślać gospodarzy, ale naszym zdaniem w tym meczu lepszą drużyną są goście, którzy powinni zgarnąć 3 punkty. Goście to kladowa drużyna mimo że miejsce w tabeli o tym nie mówi. W tym meczu powinni to pokazać. W Europie grają dobrze i teraz trzeba to przerzucić na domowe boisko.

Proponujemy postawić na zwycięstwo Sevilli po kursie 2.30 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherCadizRemisSevilla
Typ Bukmacher superbet w Cadiz  przeciwko Sevilla 3.253.402.30
Typ LV Bet Bukmacher w Cadiz  przeciwko Sevilla 3.253.352.25
Typ BETCRIS Bukmacher w Cadiz  przeciwko Sevilla 3.313.312.25
Typ Bet Fan Bukmacher w Cadiz  przeciwko Sevilla 3.153.252.29