Typ: Real Madryt wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:30 - 26.11.2023r.

Piłka nożna - LaLiga

Ostatni pojedynek, który polecamy to 14 kolejka ligi hiszpańskiej. Czeka nas ciekawy pojedynek pomiędzy Cadiz a Realem. Królewscy mają tylko 2 punkty straty do lidera, którym dość niespodziewanie jest Girona. Po tym pojedynku naszym zdaniem powinniśmy poznać nowego Lidera. Punktowanie z niżej notowanymi drużynami to wręcz ich obowiązek. Czy tak się stanie przekonamy się już w niebawem. Gospodarze to 16 drużyna w tabeli z 10 punktami zdobytymi do tej pory i znajdują się nad strefa spadkową. Oczywiście gospodarzy nie można lekceważyć, ale w tym pojedynku nie mają szans z takim zespołem jak Real Madryt.

W zakładach bukmacherskich faworytem są goście, tak samo jak i naszym. Królewscy wygrali trzy na pięć meczów przeciwko Cadiz. Dlatego w tym meczu praktycznie ostateczny wynik znany jest już przed rozpoczęciem pojedynku. Jest tylko jedno pytanie… iloma bramkami piłkarze Realu wygrają ten pojedynek? Oczywiście Real to jeden z faworytów do tytułu i muszą to w takich meczach potwierdzać.

Stawiamy na zwycięstwo Realu po kursie1,54 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherCadizRemisReal Madryt
Typ Bukmacher etoto w Cadiz  przeciwko Real Madryt 5.994.511.54
Typ LV Bet Bukmacher w Cadiz  przeciwko Real Madryt 6.254.701.50
Typ Bukmacher superbet w Cadiz  przeciwko Real Madryt 6.004.501.53
Typ Bet Fan Bukmacher w Cadiz  przeciwko Real Madryt 5.804.351.50