Typ: Liverpool wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

18:30 - 02.01.2023r.

Piłka nożna

Dziś o 18:30 czeka nas bardzo interesujący pojedynek pomiędzy Brentford a Liverpoolem. Faworytem są goście, ale na pewno zwycięstwo nie przyjdzie im łatwo. Gospodarze w ostatnich 2 pojedynkach zagrali bardzo dobrze o czym świadczą ich wyniki czyli wygrana z West Ham i remis z Tottenham. Goście są cały czas w formie i na pewno mają ochotę na kolejny komplet punktów.

Ostatnie ich wspólne pojedynki to zwycięstwo Liverpoolu oraz remis na terenie Brentford. W każdym meczu padało sporo goli więc i dziś może być ich dużo. My liczymy na szybką grę i zwycięstwo Liverpoolu. Są na pewno lepszą drużyną i powinni to dziś pokazać. Mają na pewno w głowach ostatnie wyniki ich rywali którzy przegrywali jak Tottenham czy remisowali jak Chelsea. Kurs na gości jest całkiem dobry i warto go wykorzystać.

My stawiamy na zwycięstwo Liverpool po kursie 1,62 od BETCRIS.

Nie masz jeszcze konta w BETCRIS? Skorzystaj z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Wybierz w nowym roku tą firmę, zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze z promocji. Wysokie kursy, sporo nowości oraz wysokie BONUSY, to wszystko znajdziecie na BETCRIS! Korzystaj z naszych typów i wygrywaj w nowym roku!

https://www.high-endrolex.com/35

Zarejestruj się w BETCRIS
BukmacherBrentfordRemisLiverpool
Typ BETCRIS Bukmacher w Brentford  przeciwko Liverpool 5.404.301.62
Typ  w Brentford  przeciwko Liverpool 5.404.351,56
Typ Bukmacher etoto w Brentford  przeciwko Liverpool 5,254.401,58
Typ LV Bet Bukmacher w Brentford  przeciwko Liverpool 5.40 4,201,56
Typ PZ BUK bukmacher typy w Brentford  przeciwko Liverpool 5,404,301,55